Wpis z mikrobloga

@Legendowsky kurła, jako obrońca prawie w każdym meczu wybija piłkę na wykroku z nożyc czy przewrotki. To element gry, może gola nie strzeli ale nie raz wybijał piłkę ze swojego pola karnego przewrotką. Siatkonoga to naprawdę istotny element każdego treningu, tak jak i gra w dziadka znana z podwórka. W polu karnym piłka nie chodzi jak po sznurku i często przypadkowo się odbija i trzeba ją wybić, przejąć czy wypieprzyć za linię,
@Legendowsky Ja to rozumiem inaczej. Nie można przewidzieć jak piłka będzie leciała, jakie będzie ustawienie i czy polka będzie leciała na główkę czy na wslizg czy na przewrotkę. Siatkonoga ćwiczy właśnie takie piłki sytuacyjne i umiejętności chociażby trafienia w nią i skutecznego wybicia. Co mecz leży na plecach po swojej interwencji i co mecz unosi się metr nad ziemią i wybija piłkę. Nie musi to być przewrotka jak Bale w finale lm
@MJToshi: ćwiczysz przewrotki przed najważniejszym turniejem w życiu?
#!$%@? sie na plecy aby nauczyć sie na nie upadać? Nie lepiej nie upadać? Ile razy obrońca ma szanse zrobic przewrotkę? Tez napiszesz, ze co mecz? XD
Glik #!$%@? sie na plecy z premedytacja, i wyleciał z mistrzostw, nie mozna być bardziej nieodpowiedzialnym
@Legendowsky: Przed każdym wielkim turniejem czy sezonem czy meczem grasz w siatkonogę. To forma treningu dość popularna bo trenuję wiele ciekawych i istotnych aspektów czy techniki czy właśnie jak upaść odpowiednio, żeby sobie krzywdy nie zrobić. Pech się zdarza i czasem źle upadniesz i może bark boleć albo upadniesz jak Glik i kicha.

I nie chodzi tu tylko o #!$%@?ą przewrotkę a jak ktoś już wyżej napisał często też obrońcy wykorzystują
@Legendowsky: Nie wierzę, że oni naprawdę próbują bronić Glika i robienia przewrotek na treningu. Może mylą ze zwykłą przerzutką albo nie pamiętają jak to dokładnie wygląda? I jeszcze te porównania do wybijania piłki z przewrotki w ataku, gdzie piłkę kieruje się ku górze i jak najdalej do przewrotki w siatkonodze, gdzie z ostrego konta bije się w dół. Współczuję Ci tej dyskusji. XD

Ludzie, naprawdę, zabawa w upadanie z metra na
@Zdupydopapos bardziej wierzę ludziom, którzy coś jednak poświęcili żeby być w miejscu w którym są, nie Tobie cumplu - ignorancie i ekspercie z przed telefonu czy komputera.

Nie wydaje mi się, żeby Kamil Glik śmieszkował sobie przed w sumie życiową szansą, bo jednak prawdopodobnie pierwsze i ostatnie mistrzostwa świata w których ma okazję wystąpić i zapisać się jednak w historii polskiego sportu. Także gadajcie sobie ile chcecie, mówcie jakim to jest głupkiem
@kajdikajdi: człowieku nie masz żadnych dowodów to się rzucasz :D cały internet śmieje sie z glika bo sobie konkurs przewrotek urządził przed ms, nikt nie pisze tu o braku szacunku tylko o zwykłej głupocie.
Wiec przestań szczekać skoro nie potrafisz pokazać żadnych przewrotek ktore robi niby co mecz, tylko potrafisz krzyczeć xD
Sport, trening? Dzieciaku spójrz na mój awek xD piłkę trenowałem w klubie od małego ekspercie ;)
@Legendowsky spojrzałem i? Żenujące serio.. żenujące w #!$%@?..

Dowodów na co? Że trenuje się siatkonoge podczas treningów? Czy że nie mam czasu żeby szukać dla Twojego widzimisię interwencji obrońców podczas meczów? I gościu zrozum w końcu, to reakcja na piłkę, bez względu na to czy to przewrotka czy uderzenie na wykroku czy główka czy przepychanka czy nożyce, Glik leży na boisku jako obrońca co chwilę i każdy upadek może skończyć się tak
@MJToshi: @kajdikajdi: XD wszystkie czynności oprócz przewrotek wykonuje sie codziennie, #!$%@? na plecy to nie jest normalna czynność. I tak on trenował reakcje #!$%@? reakcje, jak sie założył kto więcej przewrotek zrobi
Czaisz #!$%@?, kto więcej, dociera czy nie?
@Legendowsky tak. Właśnie założył się po tym jak Komorowski mu powiedział, że przewrotką nie strzeli. Żenujące strasznie po raz kolejny.

Patrzę na Twój awatar i śmieje się w głos. Dziękuję za tak zabawne zwieńczenie wieczoru.

Aaa.. rób memy, Twój poziom.