Wpis z mikrobloga

Czy ktoś mi może wytłumaczyć o ch…. wam chodzi? Normalny człowiek jak trafi na youtube na kogoś niezgodnego z własnymi przekonaniami po prostu daje łapkę w dół i Opcje „Nie interesuje mnie” Wy natomiast oglądacie wszystkie odcinki Szafy, analizujecie je, opisujecie, komentujecie, tworzycie memy, i zakładam że również smarujecie „genitalia” wyciągiem z cebuli trzepiąc jednocześnie niemca po hełmie w rytm bogurodzicy. Tylko PO CO? …… Aaaaa no tak wasza polska pisowska zawiść że ktoś ma lepiej. Ze ktoś własną pracą (a nie jak wy zasiłkami i 500+) zarobił na duży dom i możliwość wyjazdu do Japonii, USA, Koreii (a nie jak wy co roku do władysławowa pod „parawan”) hehehehehe beka z was janusze wykopu. Radze zluzować i zabrać się do roboty żeby i was było stać na to co Szafe
#mocnyvlog #polityka
  • 26
@ketiow: hmmmmmm no moim zdaniem chyba lepiej kliknąć przycisk „Subskrybujesz” co jest jednoznaczne z zaprzestaniem Subskrypcji, niż wypisywać na wykopie jak bardzo jest gruby czy jak bardzo go nienawidzicie….. heheheh. Nie bardzo rozumiem jak można kogoś obrażać tylko dlatego że jakość filmów spadła. Od tego jest przycisk NIE INTERESUJE MNIE. Przetestujcie a zaoszczędzony czas, poświęcony na pisanie tu tych komentów, poświęćcie na PRACĘ lub rozmyślanie jak wydymać system i zarobić hajs
@NawalonyKmiot: Co to znaczy nie przyjmuje krytyki? Podaj przykład. Od kiedy to każdy człowiek ma przejmować się każdym januszem który coś powie? Rozumiem że ty wychodząc z domu pytasz sąsiadów co sądzą o twoim outficie i dopiero po konsultacjach i ustaleniu że każdemu wszystko pasuje, wychodzisz z domu? #!$%@? nie czaje was, Szafa ma siedzieć i rozkminiać co powie, Janusz z białegostoku i czy to jest zgodne z Januszem z Poznania…..
@lukaszb44: ty nam mowisz zebysmy sie nie przejmowali tym co jakis obcy typ mowi i o tym nie pisali, sam piszac przejety tym co my - obce tobie typy - mowimy na temat tobie obcego typa, rozkmin te hipokryzje ziomus (wiem wiem, jestes w klubie szafy a tam sami hipokryci moga byc - ten tag jest wlasnie o hipokryzji)
Co to znaczy nie przyjmuje krytyki? Podaj przykład.


@lukaszb44: Całość tego "hejtu" tutaj się zaczęła gdy zaczął widzów ironicznie nazywać "ekspertami" w danej dziedzinie. Komentarze pod filmami zostają tylko te, w których jest wielbiony i lizany pod wielką wiatą bebzunową. Tak więc hejt tutaj, to odpowiedź na to że jest #!$%@? zapatrzonym w siebie ideałem, nie ma lepszego od niego i wszelka krytyka go bardziej #!$%@? boli, niż przejście na ostatnią
@czuly_pstrong: Mi chodzi o tępienie Pierd…. prostactwa polactwa - zawistnego i zazdrosnego, obwiniającego wszystkich m.in.:
żydów
muzłumanów
okularników
numizmatyków
niemców
mieszkanców slamsów
_dentystów i szafe o własne niepowodzenia, wiem że was to razi w oczy, że ktoś ma lepiej, baaaaaaa i zarabia jeszcze więcej na YT ale kto wam broni pokazać własne życie jak Szafa? pokazać wszystkim czego się dorobiliście?
@lukaszb44: a po coś ty tu przylazł? Już dostałeś odpowiedź. Bo usuwa niewygodne komentarze z których wynika, że gówno się na czymolwiek zna i jeszcze wyzywa wtedy od ekspertów, zamiast się ogarnąć. Poza tym powiedz mi, ze w normalnym życiu nie rozmawiasz o innych osobach. Tag się przyjął i jedziemy. Co ciebie to obchodzi. Zaznacz w końcu, że ciebie to nie interesuje i wypad.
@lukaszb44: Ja nie oglądam. Tzn inaczej - oglądałem na bieżąco, ale gdzieś skończyłem na wyprawie na Ukrainę z tego roku. Niezbyt mam ochotę sięgać po resztę, gdyż widzę jaki z niego człowiek. Nie mówię, że nie wrócę do oglądania znów za kolejnością, lub wyrywkowo.

Tak, uważam że uważnie śledzi komentarze. Bardzo uważnie. Uważam też że ma prawo jako autor, i ma prawo usuwać te które mu ubliżają, ale nie takie gdzie
@Infrass: @Infrass: Po pierwsze nikogo nie bronie, Po drugie na serio myślisz że szafa ma czas na śledzenie komentarzy (myślę że kilkadziesiąt milionów) i usuwanie tych niepochlebnych? Baaa nawet jak by tak było, nadal nie rozumiem dlaczego nie możecie przestać go oglądać (w psychologii nazywają to obsesją maniakalno-prześladowczą) Ludzie kur… Na YT jest kilkanaście milionów Vlogerów radze poszukać takiego który będzie dzień w dzień ubierał się tak jak wy powiecie
@NawalonyKmiot: Tylko nie wiem czy zauważyłeś że wpadasz w zamknięty krąg. Normalny zdrowy człowiek stwierdził by że SZAFA, ma prawo mieć swoje zdanie (czytaj: mieć #!$%@? na tzw ekspertów) a ty wmawiasz wszystkim że ma robić to co każdy ekspert powie. Kur…. jakieś błędne koło. No ale kumam czujecie się urażeni że was zablokował albo miał waszą opinie w dupie. WOW szok jak macie kilkanaście lat to fakt, może być dla
@NawalonyKmiot: heheheheh a nasmarowałeś jajca wywarem z cebuli i buraków ? bo inaczej "jazda dalej" z szafą się nie liczy i nie bedziesz miał tyle + co potrzeba. Gościu na serio weź się za robote. YYYYYYY a moge spytać w jakiej branży robisz i ile masz lat? tak dla statystyki potrzebuje.