Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem znudzony aktualnym związkiem - nie mamy o czym rozmawiać, zawsze ta sama nudna gadka, pytania, pretensje. Kilka lat razem jesteśmy, więc trochę będzie bolało, ale już postanowione, chcę się rozstać. Jedyny problem to że chciałbym pierw znaleźć inną - nie puszczę jednej gałęzi, dopóki nie złapię drugiej - łatwiej się będzie pozbierać. No i właśnie ogarniam teraz jedną laskę, wszystko spoko, tylko po dwóch spotkaniach ona mi się już pakuje do łóżka. Nie chciałbym jednak zdradzić obecnej dziewczyny, więc z seksem będzie musiała poczekać. Pytanie tylko, czy jest to odpowiednia partnerka, którą tak łatwo przelecieć? Niby przede mną miała tylko jednego, ale kto wie jak jest na serio.... Brać ją, czy szukać dalej? Ogólnie to #przegryw ze mnie, problem z samooceną mam straszne, więc dużo lepszej pewnie nie znajdę.

#zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 9
OP: @abelel: @brondrzejforever: @niepokonany_kotecek: absolutnie nie bait, nie chcę skrzywdzić obecnej dziewczyny, nie chcę też mieć do siebie żalu że ją zdradziłem. dlatego żadnych seksów dopóki nie rozwiążę wszystkich spraw, tzn. kolejno: znalezienie nowej, jakaś chemia pomiędzy nami, odejście od aktualnej. dodatkowo chcę poczekać aż u obecnej przeminą pewne problemy zdrowotne, tak by jej dodatkowo nie dobijać niepotrzebnie.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował:
już postanowione, chcę się rozstać. Jedyny problem to że chciałbym pierw znaleźć inną - nie puszczę jednej gałęzi, dopóki nie złapię drugiej - łatwiej się będzie pozbierać. No i właśnie ogarniam teraz jedną laskę, wszystko spoko, tylko po dwóch spotkaniach ona mi się już pakuje do łóżka. Nie chciałbym jednak zdradzić obecnej dziewczyny


@AnonimoweMirkoWyznania: "łatwiej się będzie pozbierać". Zachowujesz się jak ścierwo i to, czy prześpisz się z tamtą czy nie,