Wpis z mikrobloga

Cześć Mirabelki i Mirki!

Powoli rozrasta nam się gildia Mirkologists, coraz więcej ludzi wchodzi na nasz tibijski discord, więc z tej okazji organizujemy #rozdajo

Zasady proste:
1. Plusujesz wpis.
2. Losowanie 05.06.2018 godzina 22:00.
3. Jedna osoba wygrywa 250TC za które może sobie kupić pacc na 30dni/boosty/bronie do skillowania/cokolwiek innego.

Każdy kto zdecyduje się grać na securze dostanie coś na start, a jeśli będzie potrzebował w czymś pomocy wystarczy, że napisze do kogoś z naszej gildii.

Zapraszamy na Tibijski discord, na którym możecie zgadywać się z mirkami zarówno z RL Tibii jak i OTSów na wspólną grę. Ostatnio wbiło do nas sporo nowych osób, więc może uda się skleić kilka stałych teamów?

Ogólny link: #tibiazwykopem
#antica: Kanał Antica
#vita: Kanał Vita
#secura: Kanał Secura
#damora: Kanał Damora
#refugia: Kanał Refugia

Jeśli gracie na innych serwerach - dajcie znać, zrobimy kolejne kanały.

Do zobaczenia w grze :)

#tibiazwykopem #tibia #discord
d.....4 - Cześć Mirabelki i Mirki!

Powoli rozrasta nam się gildia Mirkologists, co...

źródło: comment_sf56CHNnS1s31TVId53G7Zis2uufAKcm.jpg

Pobierz
  • 26
@allX ja tam lubię wyjść z dp i nie dostać sd na twarz od 1000lvla samemu mając 10 ( ͡º ͜ʖ͡º)

@Nemootji na pvp to chyba antica ma najwięcej mirków

@shitstormer najwięcej ogólnie to chyba na securze

@Wojciechovsky robiliśmy czystki, kto miał mniej niż 20h online w ostatnim miesiącu ten out, jak wrócisz to chętnie przyjmiemy ( ͡º ͜ʖ͡º)
@dniam4 a jak na securze wygląda kwestia zarabiania tc, daje rade już na 100 lvlu jakoś kupować pacca za GP? Bo pamiętam że na vunirze jakoś tak było ale na non pvp to pewnie te ceny niższe co
@dniam4: 52 EK za chwilę -> 76/68
No właśnie wiem - ale skupiłem się na zarabianiu na evencie by na softy zebrać i tak wyszło.
Niestety nie ma tyle czasu by solidne PG zrobić, a po tylu latach przerwy to właściwie trzeba się wszystkiego od nowa uczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

BTW ale podglądam Discorda na biężąco :D