Wpis z mikrobloga

@Rihter: Nie widzę tam ostrej krytyki. Popytałeś dlaczego dzis do teamu przyjęto nowych pracowników, dlaczego zrobili relauch bez działającego produktu, pisałeś jak juz nieraz tutaj, że nie lubisz gdy kordek mówi emejzing. Ale nic nowego. Dalej do czasu wydania core na mainet trzeba czekac z roadmap. Nic nie widze żebyś pisał o złych poczynaniach Kordka w ostatnich miesiącach. Po prostu pytania dociekliwego inwestora, zniecierpliwionego, że to tyle trwa.
Lisek77 - @Rihter: Nie widzę tam ostrej krytyki. Popytałeś dlaczego dzis do teamu prz...

źródło: comment_Luqzer3y8tZaiOy0YpKpzJlYOmH8dHSE.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Rihter:(σ ͜ʖσ) Mam! Ale to z wczoraj nie dzisiaj. Wywiadu nie oglądałem. Może obejrzę jak będe w domu. Ty śmieszku jak pytali cie czy jesteś developerem to odpisałeś, że alkoholikiem :) a mi, że nie możesz pić. Krytyka ostra ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale nie wiem o co poszło, musiałbym wywiad oglądnąć, także sie nie wypowiem
Lisek77 - @Rihter:(╭☞σ ͜ʖσ)╭☞ Mam! Ale to z wczoraj nie dzisiaj. Wywiadu nie oglądałe...

źródło: comment_qJmeRUSHWnWt9tJitiXlJ5odD9dbkDAE.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@Lisek77 Nie masz wyobraźni więc ide z pomocą. Kordek to człowiek który w lutym robi relaunch zeby w czerwcu powiedziec ze projekt jest na wczesnym etapie? Ten relaunch byl tylko po to zeby sprzedak swoje 110k tokenow za okolo 3mln $. Dobry biznes co? To tez mu osoboscie powiedzialem.
  • Odpowiedz
@Rihter: Heh, ok. Czyli chodziło o to, że w wywiadzie powiedział, że projekt na wczesnym etapie. Wszystko jasne.
Każdy przecież widzi na jakim jest etapie patrząc na github.
  • Odpowiedz
@Rihter: z tymi 3 milionami$ za 110k liskow to wracasz do tego tematu? https://www.wykop.pl/wpis/30986277/rano-przeczytalem-wpis-liskpoland-pl-i-nie-potrzeb/
Chyba naciągasz rzeczywistość troche. Piszesz, że relaunch byl zrobiony tylko po to żeby kordek sprzedał kilka dni poźniej 110k lisków na 1,5 miesiąca przed samym relaunch? A jakby przedał te kilka dni wcześniej to dostałby 0 czy jak? Bo piszesz jakby 3mln$ to był czysty zysk na tych kilku dniach zwłoki.
A ten projekt kordka gdzie oddaje
  • Odpowiedz
  • 0
@Lisek77 Okey, rozmawiałem osobiście o tym z Kordkiem ale Tobie tez powtórze. Kordek na początku projektu udostępnił plan sprzedaży swoich tokenów który łatwo znajdziesz w intrernecie. Według tego planu nie powinien sprzedać swoich lisków w 1 kwartale 2018 roku. Kordek jednak postawanowił sprzedać 110k LSK przed relaunchem akurat w momencie gdy cena oscylowała pomiędzy 30$ a 35$. Łatwo sprawdzisz na wykresie. Wiesz jaka była odpowiedziec Kordka? "No, ale dałem tez tokeny na
  • Odpowiedz
@Rihter: no dobrze, sprzedał te 110k lisków poźniej po cenie wyższej, nie wiem jaka cena dokładnie była w grudniu i początku stycznia i czy przeliczasz kursem dołka grudnia i samej górki stycznia bo to duża liczba i szybka sprzedaż nie była by możliwa, ale chcesz żeby jak największa ta kwota wyszła. Pisanie, że sprzedał przed relaunch jest troche na wyrost bo to 1,5 miesiąca przed. Jakby sprzedał 10 dni wcześniej to
  • Odpowiedz
  • 0
@Lisek77 Dosyć szczegółowa sprawdzasz moje posty wiec sprawdz cene z 10 stycznia i dzienny volumen. Żaden problem aby upłynnić 110k tokenów na parze BTC/LSK i ETH/LSK. W dupie mam jego piędze ale skoro zgrywa Steva Jobsa technologi blockchain to niech sie trzyma wczesniej udostepnionych założeń które sam opublikował bo takimi tanimi zagrywkami traci zaufanie inwestorów.
  • Odpowiedz
@Rihter: tak stracił by poważnie przez te kilka dni zwłoki i jak najbardziej można było by to uznać za skok na kase i chęć spieniężenia swoich tokenów po jak najwyższej cenie i powolną ewakuacje z projektu jednak projekt vault temu zaprzeczył. I chyba przyniesie ogromny skutek skoro w wywiadzie który wczoraj podałeś mówił, że codziennie dostaje oferty projektów ktore chciały by być budowane na lisku. Też mam w dupie jego pieniądze,
  • Odpowiedz
  • 0
@Lisek77 Po pierwsze kto normalny robi relaunch bez gotowego produktu? Po drugie siedze w lisku od ico i tych historii o mailach z super pomysłami słyszałem już kilka. Po trzecie blockchain to rynek dynamiczny i raz stracone zaufanie ciezko odzyskać a Kordek zrobil już swoich inwestorów w balona conajmniej kilka razy. Co do porzucenia projektu moge sie z tobą założyć że ludzie zatrudnieni przez lighcurve porzucą liska i beda pracowac nad innym
  • Odpowiedz
@Rihter: Tak ten relaunch bardziej przypominał rebranding. Finansowanie puki co mają spore także, nie powinno im zabraknąć kasy na dokończenie projektu. A gdy już skończą to już tylko konkurencja, co ma do zaoferowania lisk, czyli vault z finansowaniem, czy pakiet SDK zależy jak będzie innowacyjny, JS, siedechain, być może będą też inne platformy z swoją ofertą równie bogatą, i być może nie będzie chodziło o to która platforma będzie działać wcześniej
  • Odpowiedz
  • 0
@Lisek77 Widać że nie czytasz ze zrozumieniem. Ci ludzie nie pracują dla liska a dla lightcurve i w każdej chwili mogą zacząć prace nad innym projektem i siedziec w tym samym biurze. Pewnie o tym też nie wiedziałeś. Kordek to kawał cwaniaka i oszusta.
  • Odpowiedz