Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#przegryw #rozowepaski tak dla odmiany i nie bait ani reklama ()
23 lvl, wygląd modelek z victoria's secret i łeb na karku też, nie jestem imbecylem plus całkiem fajna kariera.
Dlaczego to tutaj piszę?
Bo z tym wszystkim można nadal nigdy nie być w związku ani nawet (mając jakąś godność i zasady) one night standu.
Zawsze podejrzewałam że onieśmielam mężczyzn ale ostatnio mnie to uderzyło, gdy będąc na imprezie, jakiś koleś próbował mnie namówić żebym poprosiła jego kolegę do tańca bo on jest nieśmiały. Zapewniłam go że nie jestem suką i nie odmawiam rozmowy/tańca, więc równie dobrze może podejść sam tutaj i teraz i gadać ze mną zamiast niego.
I wiecie co?
Oczywiście że tak się nie stało
Smutno mi.
Jestem całkiem miłą osobą i nie wybrzydzam, preferuję inteligencję ponad wygląd, ale ile razy dawałam normikom szansy/wychodziłam z nimi/tolerowałam odchyły, tyle samo razy się zawiodłam. Do takiego stopnia że mało komu ufam i nie potrafię się otworzyć w obawie że znów dostanę po dupie/sercu.
Mam wrażenie że powinnam zostać zakonnicą, problem jest w tym że nie znoszę kościoła ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Kurtyna.
#zalesie #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 84
@AnonimoweMirkoWyznania: kiedys spotykałem się chwile z taką autentycznie 10/10, twarz i figura jak z wiadomych filmów ( ͡° ͜ʖ ͡°) , bogata w opór, ogarnięta i sama do mnie startowała, co było dziwne w #!$%@?, bo jestem karakanem z zakolami w porywach 6/10 xD I co? Był to najgorszy „związek” w moim życiu. Przy jakiejkolwiek intymności czy zbliżeniu był taki cringe, ze do tej pory tego nie
@AnonimoweMirkoWyznania: tak, tak, wszyscy samotni na tym portalu są do rany przyłóż, mili, kochani, niezrozumiani przez świat i ludzi, a przynajmniej tak twierdzą.
Coś chyba musi być na rzeczy, skoro jednak średnio ci idzie w związkach. Może czuć od ciebie ciśnienie na szukanie partnera? Poznałem kilka takich dziewczyn, mam paru takich kolegów, super ludzie, jako znajomi, ale aż promieniują tym pragnieniem, żeby kogoś, zaraz, natychmiast. Zluzuj, przestań szukać, wyluzuj trochę z
@AnonimoweMirkoWyznania sory, ale nie uwierzę że ładna i mądra jak ty tu piszesz dziewczyna ma problemy ze znalezieniem faceta. Obstawiam że Ci inteligentni którym rzekomo dajesz szansę to w rzeczywistości wg wykopkowej skali 7,5/10 i wyżej plus jakiś ogarnięty zawód.
Ja obstawiam że masz wybujałe ego albo to że przy bliższym poznaniu Ciebie okazujesz się być #!$%@?ęta, pozdrawiam cieplutko.
OP: @dwustokrotka a ty się płaszczysz przed ludźmi? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Napisałam tak o wyglądzie, jak malują mnie inni, szczerzy ludzie, kobiety i mężczyźni. Sama jeszcze dwa lata temu miałam durne kompleksy typu "łojoj za mała dupa" i samoocenę na poziomie -9999. Dbam o siebie ale bez przesady, nie chodzę w pełnym makijażu i szpilkach po bułki.
A cel tego wyznania to takie #zalesie #boldupy i
No mi się właśnie wydaje, że uważasz, że skoro taka jesteś oh i ah, to wszystko powinno ci być podane na tacy, nawet związek. Jak sama widzisz to tak nie działa ;)