Wpis z mikrobloga

Czasami przez przypadek trafię na wpisy spod tagu #mocnyvlog (nie obserwuję go ale i nie blokuję) i nie mogę wyjść z podziwu jak smutni ludzie te wpisy tworzą i komentują każdy film, każdą rzecz oraz każde słowo które Szafa zrobi/powie.

Banda zakompleksionych mentalnych gimbusów, nie różnicie się niczym od typowej Grażyny plotkującej z drugą Grażyną przez płot na temat "trudnych spraw" czy innego TVNowskiego gówna pokroju "Szpital"

Nie różnicie się niczym od gimbusów którzy emocjonują się patostreamami na YT.

Wymyślacie przeróżne przezwiska na szafę takie jak ulaniec podczas gdy spora część z was to otyłe dzieciaki, mentalnie zdeformowane przez nadmiar internetu i YT na utrzymaniu rodziców.

Gardzę wami nawet bardziej jak tymi "jutuberami" i to nie dlatego że oglądam szafę i jestem jakimś jego fanem a dlatego, że to wy poprzez swoje wpisy i oglądanie tych tfu "jutuberów" sprawiacie, że są popularni i nadal robią to co robią. Założę się, że część z was nawet mu kasę przesyła na patronite, tylko po to by mieć jakąkolwiek rozrywkę w swoim żałosnym i smutnym jak p.... wdowy życiu i żeby móc go zwyzywać od grubasów etc.

Doszło nawet do tego ze nawet wystalkowaliście znajomych szafy na instagramie, jakąś tam małgosię czy nawet nie wiem jak ona tam ma. Co za żenada, nawet tego się rozchodzić po pokoju nie da. Wasz poziom rigczu = -9000

Podczas gdy w głębi was siedzi ogromna zazdrość, że gość baluje za nieswoje pieniądze, że wyjeżdża non stop na wycieczki i żyje sobie w dużym domu i stać go na większość swoich zachcianek. Tak wam dupa o to pęka że jedyne co możecie z tym zrobić to dosrać mu w komentarzach i na wikop.pl ¯\_(ツ)_/¯

Grow up and get a f*****g life.


#takaprawda #polskiyoutube #youtube #gownowpis
  • 63
  • Odpowiedz
Szanowny Panie @Namarin,

mimo nieuwzględnienia w mojej wypowiedzi użytego przez pana określenia "mentalny gimbus", niestety w dalszym ciągu zmuszony jestem pozostać w opozycji do Pana opinii dotyczącej środowiska skupionego wokół tak osobliwego zjawiska socjologicznego, jakim są "patostreamy". Uważam, iż wrzucanie wszystkich do jednego worka i szufladkowanie jest niestety postępowaniem niegodnym pochwały. Jednakowoż pragnę podziękować za dyskusję prowadzoną na tak wysokim poziomie i życzę wszystkiego najlepszego na ścieżce zawodowej i w życiu
  • Odpowiedz
@Namarin no ale tu masz jakas mozliwosc wplywu na ten kontent, wiec ja krytykuje i wytykam błędy bo takie mam prawo jako widz. oglądałem killa jego wczesniejszych odcinków ostatnio i poziom hipokryzji jest ogromny. na jednym z q&a bebzon dostaje pytanie "gdzie ukraina #!$%@?" i się złości o brak kultury a minute później cały szewski slownik recytuje "#!$%@? #!$%@? etc..." nie zapominajmy ze yt jest platformą ogolniedostępna i powinnismy wplywac na taka
  • Odpowiedz
@Namarin: witam eksperta od wpisow na tagu #mocnyvlog
Skoro nie sledzisz tagu nie wiesz o co tutaj ludziom chodzi to raz.

Zarzucasz ludziom zazdrosc nie wiedzac jakie zycie prowadza? Ekstra :D

Instagram do „modelki” Marysi gruby podal sam.

Jesli ktos upublicznia swoje zycie musi liczyc sie z tym ze inni beda go oceniac

Mentalnym gimbusem jestes Ty... jak widac :)
  • Odpowiedz
@Ashby: Tobie zaś polecę nabycie umiejętności rozróżniania bólu dupy (bo dzisiaj co człowiek nie napisze to jest że ma ból dupy) od publicznego wyrażania swojej opinii spowodowanej poczuciem żenady ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
no ale tu masz jakas mozliwosc wplywu na ten kontent,


@TatraMocna: jaką? myślisz że szafa bierze sobie do serca to co wy tu wypisujecie? i pod wpływem waszych obelg zmieni swoje postępowanie :D

Ty jesteś normalny?
  • Odpowiedz
JAK CI SIE NIE PODOBAJA NASZE WPISY TO NIE CZYTAJ MENTALNY GIMBUSIE

Nie dosc ze Ci sie niebodoba to jeszcze piszesz tu elaborat :D


@rudeboy_:

JAK CI SIE NIE PODOBA MOJ ELABORAT TO GO NIE CZYTAJ I WRZUC MNIE NA CZARNA LISTE TAK JAK POLECILEM W SWOIM ELABORACIE

Nie dość że ci się nie podoba mój elaborat to jeszcze odpowiadasz na niego, dodatkowo używając wielkiej czcionki :D

¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Jeśli ten tag uważasz za żenade to chyba vlogów nie oglądałeś;*


@Ashby: Oglądałem dawno temu, przestały mi się podobać i zwyczajnie znalazłem inne, bardziej wartościowe vlogi, z których oglądania jestem zadowolony i nie muszę dziennie na vlogera pluć jadem na wikopie, licząc że ten to przeczyta i się poprawi ( )

Polecam ten styl życia - Namarin.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Namarin: Tym bardziej nie rozumiem dlaczego tak się angażujesz w krytyke tego tagu:) skoro on jako youtuber jest Ci obojętny to po prostu pomiń wpisy albo daj tag na czarnoliste jak sam proponujesz. To co piszesz nijak sie ma do tego co robisz...
  • Odpowiedz
@Ashby: To jest mój pierwszy i ostatni wpis pod tym tagiem więc jednorazowe wyrażenie swojej opinii na temat zaobserwowanych stałych komentatorów ciężko nazwać angażowaniem się w krytykę.

Tag przed chwilą wrzuciłem na czarną listę.

Pozdrawiam.

To jest mój ostatni komentarz w tym wątku ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Namarin: Ten wpis jest dłuższy niż wszystkie miesięczne wpisy "typowego hejtera szafy" i całkiem przypadkiem zacząłeś się produkować. Marcin przestań i kurnia wrzucaj dzisiejsze DAILY, bo sakramencko jestem ciekawy ile kilometrów podbitych jak tirowcy z magnesem zrobisz i co będzie przyeksperymentowane. KUUUUUUUUUUUURRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRNIAAAAAAAAAA
  • Odpowiedz