Wpis z mikrobloga

@TSP89: no i złe tagi, bo to zdecydowanie nie dotyczy świata korpo czy korpo, tylko świata "kapitału podwyższonego ryzyka" (zgadniesz angielski termin?) i rozmów o "młodych spółkach technologicznych formowanych w dynamiczne zespoły, bez nacisku na formalizację początków działania przedsięwzięcia" (czyli startupach)
@Namenick: spotkanie organizowane z wykorzystaniem platformy meetup.com, dla ludzi zainteresowanych konkretną tematyką, dedykowane dla społeczności użytkowników zarejestrowanych w serwisie meetup.com.
Zredukowanie tego do "spotkanie" to tak, jak byś proponował by zamiast "facebook" lub "fejs" mówić "strona internetowa".
Jak opowiadasz babci to wystarczy, a jeśli konkretnie z kimś się umawiasz, to precyzujesz, że chodzi o jakąś grupę na fejsie lub - w tym przypadku - o meetup.
spotkanie organizowane z wykorzystaniem platformy meetup.com


@uhu8: Już bardziej naciągnąć się nie dało XD

Zredukowanie tego do "spotkanie" to tak, jak byś proponował by zamiast "facebook" lub "fejs" mówić "strona internetowa".

Gorszego porównania nie było?
Meetup to jak najbardziej spotkanie, choćbyś nie wiem jak chciał tłumaczyć to #!$%@? to i tak niczego nie zmieni.
@Namenick: w 1. ja nie wiem, czy spotykają się na browarka czy edukacyjnie czy roboczo. Nie wiem, czy to 3-dniowe warsztaty, czy 20-minutowa "odprawa". To, kto przybył lub został zaproszony może być niespodzianką dla osób nie będących organizatorami.
W 2. zakładam, że chodzi o 60-120 minutowe spotkanie służące przede wszystkim poznawaniu się przez osoby o podobnym zajęciu/specjalizacji/zainteresowaniu, przy czym każdy z uczestników wie/może z łatwością wiedzieć kto się na nim pojawi.
W 2. zakładam, że chodzi o 60-120 minutowe spotkanie


@uhu8: Te 60-120 minut to jest gdzieś zdefiniowane?

przy czym każdy z uczestników wie/może z łatwością wiedzieć kto się na nim pojawi.

Jak napiszę "spotkanie programistów c++" to chyba nikt kucharzy spodziewać się nie będzie XD

organizatorom konkretnie chodziło o zwołanie spotkania z wykorzystaniem serwisu meetup.

Jestem pewny, że gdybym spytał o to organizatorkę, to nawet nie wiedziałaby że taki serwis istnieje.