Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam, mam na imię Marek i mam 28 lat. Mimo tego wieku nigdy jeszcze nie miałem #rozowypasek, ani się nie całowałem. Jestem normalnym #niebieskipasek, może nie jakimś pięknym, ale bardzo brzydkim też nie. Dbam o siebie, staram się pozytywnie podchodzić do życia. Niestety większość kobiet z jakimi próbowałem nawiązać kontakt odsuwała się ode mnie ze względu na moją pracę i zainteresowania. Otóż jestem rzeźnikiem. Jest to również moja pasja. mimo świetnych ocen nie poszedłem do liceum, a wybrałem szkołę zawodową o profilu rzeźnik-wędliniarz. Według mnie jest to praca jak każda inna, a jeżeli ktoś wykonuje ją z oddaniem i zainteresowaniem to chyba jeszcze lepiej. Ludzie mają wiele zainteresowań.
Czasem myślę, że już całe życie będę bez partnerki przy boku. Wiem, że żalenie się na forum na kobiet to już akt desperacji, ale sam nie wiem co ze sobą począć...
#tfwnogf #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 17
@AnonimoweMirkoWyznania: bo teraz to lepiej być programisto albo innym komputerowcem, albo kierowco, albo nie wiem... W sumie nie wiem, co mogłabym napisać. Szkoda, że nie ma w Twoim otoczeniu żadnej przyzwoitej kobiety. Może nie warto na samym początku znajomości pisać, że jesteś rzeźnikiem? Może rozmawiaj o innych zainteresowaniach? Z drugiej strony to strasznie głupie, ech...