Wpis z mikrobloga

Widzę że Dell XPS 9570 w końcu pojawił się w Polszy, ale dalej nie można go kupić bezpośrednio od Della, ani przez ostatnio "popularny" @x-kom (a niby jesteście partnerem Della, jeśli tak to chyba jakimś słabym).

Póki co znalazłem go w Komputroniku, Karen, kuzniewski.pl i dellowo.pl (z tym że opcja 32GB RAM jest chyba tylko w jednym z nich). Kończy mi się czas na zakup laptopa, więc jeśli będę do tego zmuszony, który z tych sklepów jest najbardziej godny zaufania i dostarczy mi go najszybciej (alternatywna wersja pytania - który z tych sklepów najmniej leci sobie w kulki z klientami)?

Ew. pytanie do @Pustulka - co innego polecisz w tym segmencie laptopów (czyli, wydajny mobilny i7 ósmej generacji, lekki / ~2kg wagi jak ten Dell, 15 cali, długi czas pracy - nie spodziewam się cudów przy pełnym obciążeniu, ale do lekkich zadań powinien trzymać długo). Widziałem MSI GS65 i jest nieco lżejszy niż ten Dell, ale z recenzji wynika że jakość wykonania nie jest najlepsza. Jest też Gigabyte Aero 15X v8, który chyba ma niezłe osiągi na baterii, ale widzę że nie jest w ogóle dostępny w Polsce, tak samo jak LG Gram.
BTW, wiem że ten laptop ma problemy z temperaturami, ale wydaje mi się że nie będę go aż tak katował żeby mi to przeszkadzało (zawsze mogę go też zrepastować).

#laptopy #komputery
  • 4
@zielony041: już.

Interesuje mnie konfiguracja:
* wyświetlacz 4K
* i7-8750H
* 32GB RAM
* GTX 1050Ti (chyba i tak ten model jest tylko z tą kartą)
* największa bateria (ponownie, wydaje mi się że wersja 4K jest tylko z baterią 97Wh)
* dysk: SSD - i w sumie tutaj nie jestem pewien - tzn. chcę 1TB, tylko że we wszystkich sklepach skok ceny z wersji 512GB na 1TB to ponad 2000
@Glibnes: Dell XPS 9570 jest już w naszej ofercie, zachęcamy Cię do odwiedzenia naszej strony :) Co do konfiguracji 32 GB, to aktualnie nie planujemy jej wprowadzenia
@x-kom: czyli jednak można :)

Ta konfiguracja z 32GB RAMu - to wy jej nie chcecie wprowadzić, czy Dell wam "rzucił" taką ofertę i nic nie możecie z tym zrobić? Podejrzewam że wersje z 32GB mogą się gorzej sprzedawać, no ale jakby chociaż można było to załatwić indywidualnie...