Wpis z mikrobloga

Miewał ktoś z Was bóle koło serca (ja je tak odczuwałem, jakoś promieniowały od pachy) na skutek używania kulki - antyperspirantu? Ja miewałem takie rwące, nie miałem pojęcia z czego, czy z nerwów, czy coś naciągnąłem, czy faktycznie coś od serca. Dwukrotnie pomagało odstawienie takiej kulki (wcześniej nieużywanej). Obecnie używam z Garniera z Rossmana, które mają adnotacje, że pozwalają skórze oddychać i nic się nie dzieje. Może ktoś z Was miał podobnie i może polecić jakieś bezpieczne kosmetyki?

#modameska #niebieskiepaski #zdrowie #kosmetyki
  • 5
@petrelli30: ja jakoś mając ok 20 lat miałam mocne bóle w okolicy serca, tak mocne przez kilka dni że aż poszłam do lekarza z obawa że to stan przedzawałowy ;-)
Okazało się że to reflux. A nigdy nie miałam problemów z żołądkiem. Pomogły jakieś tabletki brane przez dwa tygodnie, spanie na wyższej poduszce. I przeszło.

Poza tym sprawdź sklady, może jakiś składnik cię uczula. Uczulenie przeróżnie się objawia
@martappa o matko to już wiem skąd mam podobne bóle!

Całe życie miałam kucie w sercu, w maju doktor zajrzałam mi w gardło i powiedziała że mam reflux i też dała tabletki na 2 tygodnie + dieta bez cytrusów. Nie zczailam że bóle w sercu mogą być z tym powiazane.