Wpis z mikrobloga

Mirki z #wroclaw. Potrzebuję wynająć w sierpniu BUSA 9-osobowego, na tygodniowy wyjazd, nad morze. Czy możecie polecić kogoś, kto wynajmuje takiego busa/busy w cenie do 200zł/dobę brutto, bez limitu kilometrów oraz wypożyczy to osobie która jeszcze nie ma 21 lat. Pare miesięcy zostało, ale wiele osób ma taki warunek :(
  • 9
  • Odpowiedz
@m4rin3spl: na ten sam pomysł wpadłem dokładnie wczoraj - mam do przewiezienia w okolice Koszalina czworo dzieci i dwójkę dorosłych nie licząc mnie i gdyby to był Gdańsk to bym ferajnę posłał Ryanem, a tak to zostaje pociąg, a ja autem z bagażami.

co do wypożyczenia busa - nie wiem jak bardzo potrzebować będziesz fury na miejscu, ale może pomyśl o podróży tam, zdaniu auta, oczywiście z wcześniejszą jego rezerwacją na
  • Odpowiedz
  • 0
@luzny_lori: Mirku my akurat jedziemy na 7 dni wiec za wynajem chciałbym się zamknąć w 1600zl (200zl/dobę max) i za paliwo licząc ok 700km w jedna i druga stronę plus trochę jazdy po okolicznych miasteczka to tak 1600km. Za paliwo wychodzi około 800zl. Koszt na jedna osobę to ok 250zl. Myśle ze to jest całkiem dobra cena, mając na uwadze, ze nie musimy się tłuc pociągiem 10 godzin, jeździć autobusami po
  • Odpowiedz
  • 0
@LotnyJerry: Patrzyłem na busy w Legnicy, Złotoryi, Wałbrzychu, Swiebodzicach itd, bo jesteśmy z Jeleniej Góry, ale wybór w naszym mieście jest mały, a jak coś jest to bardzo drogo. W okolicznych miastach ceny sa zbliżone do tych we Wrocławiu. Gdybym wziął busa z okolicznego miasta, musiałbym go dzień wcześniej odebrać i dzien później oddać(będziemy wyjeżdżać bardzo wcześnie rano i wracać w nocy). To byłyby dodatkowe koszty, bo przynajmniej jedna doba dłużej
  • Odpowiedz