Wpis z mikrobloga

@tky9:

Aha, czyli dla Ciebie stalking to stalking i koniec tematu? Nie ma żadnych okoliczności pobocznych, tego, że trwało to zapewne godzinkę-dwie?


Oczywiście, że ma. Dlatego uważam, że lepa w ryj jest adekwatną odpowiedzią na to zachowanie a nie sprawa w sądzie, która by tę adekwatność w tym wypadku przekroczyła. Rafonix miał pełne prawo to zrobić i niezależnie od wyroku sądu samo ciąganie po sądach byłoby dla tej biednej pierdoły znacznie
@OczywiscieZeNieKochamPolski: Chłopie, za jakiś czas dostaniesz dowód, że Rafonix absolutnie nie miał prawa tego zrobić. I co więcej - mam nadzieję, że kara będzie możliwie jak najsurowsza, żeby ludzie Tobie podobni wybili sobie wreszcie z głowy, że nie ma przyzwolenia dla takich zwierzęcych samosądów. To sprawa już dość medialna, więc mam nadzieję, że tak się stanie - zawsze tego typu sprawy służyły do dania nauki społeczeństwu. A nagrywanie to już inna
@tky9: Mylisz się w całej rozciągłości i za jakiś czas dostaniesz dowód. Myślę, że nie za bardzo rozumiesz natury świata, może jesteś młody i jeszcze nie wiesz, że bieganie do sądu w każdej, najmniejszej nawet sprawie jest niepraktyczne i niepotrzebne, zwłaszcza dla ofiary. Jak wykopki spamują skrzynkę mailową jakiejś tam firmy, która nie przyjęła reklamacji czy coś tam, to przecież też jest samosąd a nie sąd bo kto się będzie sądzić
@tky9 po pierwsze zielonki dupa cicho, po drugie Wrocław to chyba już miasto? Po trzecie takich frajerków, przegrywów , piwniczaków lubie sobię nawet dla beki pognębić więc popieram rafona. Za to Ty widze zawsze byłeś ofiarą stąd ta postawa :D
@KozussziJB: Mam 183cm, a co do tego, to fakt - jestem raczej z natury piwniczakiem.

Ale mam do Ciebie Sebastian pytanie - bo nie wiem, czy widziałeś, ale on złożył doniesienie do prokuratury, a nie na policję. Jak się za to zapatrujecie w waszym środowisku? Czy po prostu "konfitura to konfitura" i tępicie konfidentów, nieważne, z jakim organem współpracuje?
@KozussziJB: No chyba Cię powaliło. :D Może jeszcze sobie wyślemy zdjęcia penisa? :D Nie będę się zachowywał jak troglodyta, ale uznam to za komplement. Mam tatuaże, więc nie będę tego robił. :D Pocieszę cię, że jestem ulany trochę i potrzebuję zrzucić z 10-15kg, żeby się trochę wyciąć. A tak naprawdę to mam z 115kg obecnie, ale to dlatego, że pojadłem w ostatnich dniach, powinno szybko zejść do standardowych 110kg. :) Dobra,
@tky9 dlatego zielonki nie mają glosu, pierw gadasz , ze jestes turbo bestia ale zeby to potwierdzic to oczywiscie nie. Nagle stajesz soe 115kg grubasem XD Ja nie mam problemu zeby potwierdzic jak wyglądam i że takiego kuracyje to bym w garść ścisnął i połamał XD 93 kg 180cm prawie cale zycie kalistenika i tajski ( ͡º ͜ʖ͡º)
@KozussziJB: Jezu, ja się nie zgrywam na żadną bestię. Po prostu sugerujesz, że jestem jakąś ofiarą, to odpisałem. Nawet się nie biję, bo nikt do mnie nie fika, to nie ma potrzeby. Pewnie byś mnie połamał mimo wszystko, skoro trenujesz sztuki walki i pewnie na jakichś blokowiskach z innymi patusami się naparzasz. A nie będę wysyłał swoich zdjęć na Wykopie jak troglodyta, jeszcze mnie nie pogrzało. Grubasem trochę jestem, trochę nie.
@Kuracyja: szanuje bardziej niz powinienem bo mialem cie juz za skonczonego frajera. Wolaj jak cos sie ruszy i olej patusow co ci jada od konfidentow, takie rzeczy trzeba pietnowac bo karakan i jemu podobni moga poczuc sie bezkarni w stosunku do slabszych.