Wpis z mikrobloga

sprawa jest tak
córka dostała na urodziny od dziadków rolki. koleżanki ze szkoły śmigają ostro już od kilku lat więc wychodzi im to całkiem fajnie. no i ta moja bida ledwo na rlokach stoi. wstydzi się z nimi jeździć bo wiadomo trochę śmieszki z niej były i teraz ja chcę wkroczyć do akcji, chcę pokazać córce, że uczyć się od zera to nie żaden wstyd i nawet takie wapno jak ja 39lvl da radę.
potrzebuję rolki dla seniora do nauki w dobrej cenie (czyli jak najtaniej) ktoś coś poleci?

#sport #rolki #starszypan
  • 22
@JelitoBaranie Najpopularniejsze marki: rollerblade, powerslide, seba, k2 Przejrzyj na fb grupę: wrotkarski targ. Są tam używki, ale czasem też całkiem nowe jak ktoś nie trafił z rozmiarem. Chociaż najlepiej mierzyć przed zakupem.
Przy tej wadze widzę, że często poleca się skorupy (rolki freeridowe)
@JelitoBaranie: Jeśli nie masz mocno wyćwiczonych nóg, to może być bardzo niekomfortowo po kilku minutach w miękkim bucie (tj. te najtańsze) - będzie się dało jakoś jechać, ale po 10-20 minutach stopy zaczną dawać o sobie znać (im większa waga, tym szybciej i bardziej). Ktoś tu polecał Decathlonowe Oxelo ze skorupą za 350zł, co gruntownie powinno poprawić komfort jazdy.

O taki coś chyba chodziło - https://www.decathlon.pl/mf500-hb-czarno-niebieskie-id_8494787.html

Ale zastrzegam - nigdy w
@JelitoBaranie: Dziadkowie kupili rolki, ale raczej nie wiedzą, że rolki dobre to rolki trochę droższe niż 100zł :/ - niestety to nie buty, że w butach za 20 zł da się chodzić. Wyślij zdjęcie rolek, które ma Twoja córka, oraz super byłoby gdybyś zrobił od tyłu czy przodu zdjęcie samych rolek jak córka w nich stoi np - jestem ciekaw jak rolki trzymają nogę, bo fakt, że ledwo stoi to może
Forrest_Gump - @JelitoBaranie: Dziadkowie kupili rolki, ale raczej nie wiedzą, że rol...

źródło: comment_yRUV5YZDTTc9tNIAPwbh2bL7xd2wtfgy.jpg

Pobierz
@JelitoBaranie: Jak coś to mogę Tobie znaleźć wszelkie filmiki tłumaczące naukę jazdy, uważam, że samemu też spokojnie mógłbyś jeździć, jeśli nie uprawiasz innego sportu. Zawsze powtarzam, że rolki to nie jest puste bieganie, w rolach masz mnóstwo możliwości prócz samego jechania do przodu. Mieszkam w Warszawie i mam znajomych 40+, którzy jeżdżą bardzo dobrze, a zaczynali maaax 4 lata temu, a niejedni z nich mają córki i synów, którzy śmigają :)
@Stekso_ Tego mi dzisiaj brakowało na tagu, Stekso_ polegającego oxelo ( ͡° ͜ʖ ͡°) @JelitoBaranie Chyba mogło być gorzej. Spokey to polska firma próbująca swoich sił w różnych dyscyplinach. O ich rolkach za wiele nie wiem, ale mam piłkę i nie narzekam (oprócz tego, że trochę farba z niej schodzi). Nie wiem jak wypadają przy oxelo.
@JelitoBaranie Nie koślawią, możesz śmiało zaufać spokey ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak coś z czasem przesiądzie się na lepsze. Lewandowski jako dzieciak jeździł pks-em ileś tam km na treningi kilka razy w tygodniu, a teraz gra w bayernie