Wpis z mikrobloga

dzieciństwo spędziłem na wsi, wielokrotnie jako dziecko byłem świadkiem świniobicia. odbiło to się na mojej psychice. świnia w agonii krzyczy jak konający człowiek.

spójrz jej w oczy, jest w nich taka sama wola życia jak u mnie czy u ciebie. to, że urodziłem się człowiekiem to czysty przypadek. inne zwierzęta też przecież są świadome. mam kolegę rzeźnika i wiem z jego opowieści jaki holokaust potrafią odstawić w rzeźni.

świat jest okrutny, a my musimy w nim żyć.

dołuje mnie to

#gownowpis #wegetarianizm
WujaAndzej - dzieciństwo spędziłem na wsi, wielokrotnie jako dziecko byłem świadkiem ...

źródło: comment_UuPpuXcGMkbyChJtRNdY0oZjc7K7QYdt.jpg

Pobierz
  • 82
@WujaAndzej: Takie niestety jest życie, okrutne. Podobną wolę życia ma królik, czy kura, które ukradł i rozrywał sobie lis. Ja za dzieciaka nawet biłem te zwierzęta, odcinałem głowy kurom, czy gęsiom. Taka już kolej tego wszystkiego, na wolności też skończyłyby w podobny sposób, bo jeśli nie jest się na górze łańcucha to śmierć ze starości nie istnieje. Zaczniesz być słaby, to coś cię zje.

Małe słodziutkie pisklaczki ptaki wyrzucają z gniazd,
Ja za dzieciaka nawet biłem te zwierzęta, odcinałem głowy kurom, czy gęsiom. Taka już kolej tego wszystkiego


@oiio: Mówisz, jakbyś nie miał na to wpływu, a miałeś, bo zadawałeś zwierzętom niepotrzebny ból. Można zabić zwierzę humanitarnie, ale można też bić, katować i znęcać się nad nim - wybór tutaj należał do Ciebie. Chyba masz na tyle świadomości i inteligencji, by to wiedzieć. Jesteś raczej inteligentniejszy od pisklaczka. Nie chcę sobie wyobrażać,