Wpis z mikrobloga

Co takiego dobrego ma cyberpunk oprocz producenta i grafiki oraz bycia nowa gra?
Cybersrank a nie. Kolejna gra o jezdzeniu samochodem i hehe szczelaniu. Ile mozna? Gta to jeszcze rozumiem, bo to praktycznie simsy jesli ktos potrafi w tej grze zobaczyc wiecej niz hehe auta i hehe aezakmi, ale dosyc juz jezdzenia po miescie mam.

Byloby fajnie gdyby #cdprojektred przytrzymal sie tematyki slowianskiej i osadzil gre w uniwersum na podstawie "ogniem i mieczem" zeby mozna bylo jako Podbipieta wywijac zerwikapturem z grzbietu swojej litewskiej kobyly, albo mierzyc sie z pieniaczami w pojedynkach na szable podczas pijatyki w zajezdzie przy trakcie na czestochowe.
To by bylo cos, takie deliverance z szablami i armatami.
#gry
  • 10
@Kartkowka_z_grilla: opisany przez Ciebie tytuł istnieje? Nazywa się Mount & Blade II: Bannerlord a jak szukasz typowo Polskiego akcentu to Mount & Blade: Ogniem i Mieczem. Co dobrego ma cyberpunk? Na chwilę obecną trailer, zapowiedz dużego otwartego świata i mam nadzieję że ciekawą historię do opowiedzenia. Gry nie stoją tylko rozwałką jak BFy i GTA.
Cybersrank a nie. Kolejna gra o jezdzeniu samochodem i hehe szczelaniu.


Skąd wiesz jaka to jest gra skoro nawet nie wiadomo co to za gatunek.

Podbipieta wywijac zerwikapturem z grzbietu swojej litewskiej kobyly, albo mierzyc sie z pieniaczami w pojedynkach na szable podczas pijatyki w zajezdzie przy trakcie na czestochowe.


xD Litości. Mówimy o grze, która ma być sukcesem na skalę światową a nie polskim samogwałtem. Masz M&B: Ogniem i Mieczem.

@
@Kartkowka_z_grilla: Słowiańska tematyka i setting ogniem i mieczem? Ale wiesz o tym że szlachta polska uważała się za potomków sarmatów i dlatego też na potęgę kopiowała wschód? Jak chcesz klimat typowo słowiański bez żadnych naleciałości kultury łacińskiej to gra powinna odbywać się w X/XI/XII wieku
@Desseres: i tu kolega usiluje mi dosrac bez wyraznego powodu. Kolega niech sobie zdaje srawe, ze analogicznie mozna powiedziec, ze taka gra jak cyberpunk juz istnieje, i nazywa sie GTA5. Bannerlord nie jest wydany jeszcze.

Ale wracajac do tematu, m&b to typowy sandbox bez budowania. Mnie chodzi wlasnie o ten klimat z ogniem i mieczem. Szabelki, pieniaczy, rebajlow, kozakow, strzelanie z muszkietow, dzikie pola, powstanie chmielnickiego, a w samym srodku ja,
@United: nie do konca racja. Zakladasz ze mam przekonanie ze to Rzplita stworzyla mode na kontusze i szable. Ja natomiast przyjmuje za fakt, ze tak sie szlachcice nosili w Rzplitej i na Rusi w XVI i XVII wieku, i o taka tematyke mi chodzi. Gdybym napisal jak prawdziwy wykopowy purysta, ze "wschodnie klimaty" to nikt by nie zrozumial, a w najgorszym razie ktos by mnie zaczal pouczac, ze w ogniem i
i tu kolega usiluje mi dosrac bez wyraznego powodu.


@Kartkowka_z_grilla: nie widzę żadnego dosrania w swojej wypowiedzi. Jeżeli każdą dyskusję traktujesz jako atak to czas się leczyć lub wyjść do ludzi (tak, teraz to było dosranie).

bez wyraznego powodu


Powód by się znalazł, ot chociażby "Cybersrank a nie". Widziałeś 2 filmiki które nic nie mówią o gameplayu. Nie wiesz jakiego typu to będzie dokładnie gra.

taka gra jak cyberpunk juz istnieje,
@Desseres: nie ogladam pilki, niczego nie hejtuje i nie ogladalem trailera cyberpunk. I co teraz?

Jako dosranie potraktowalem protekcjonalne zwracanie sie do mnie i rzucanie tytulami ktore sa mi dobrze znane w ironicznym tonie. Szanujmy sie troche.

Wyrazilem opinie ze byloby fajnie (gdzie tu cebula?) gdyby cdpr taka gre zrobil, bo dobrze poszlo im z podobnym w gruncie rzeczy tematem w wiedzminie. To jest juz hejtowanie?
niczego nie hejtuje i nie ogladalem trailera cyberpunk. I co teraz?

Co takiego dobrego ma cyberpunk oprocz producenta i grafiki oraz bycia nowa gra? Cybersrank a nie. Kolejna gra o jezdzeniu samochodem i hehe szczelaniu. Ile mozna?


@Kartkowka_z_grilla Nic. Słabo trollujesz, bo sam siebie orasz :)

protekcjonalne zwracanie

w ironicznym tonie


uuuu ziomek, to musisz popracować nad interpretacją bo jesteś przewrażliwiony. W moim poście nie było ani protekcjonalnego zwracania się, ani ironii.
@Desseres: ty sie zapoznaj lepiej xD typowe forumowe rozcinanie postow na czesci w poszukiwaniu antagonisty. Klasyk elektrody, i kazdego forum tematycznego od czasow neostrady.

Zacznijmy cala dyskusje o jakosci drugiej osoby od tego, ze na moj post o tym ze fajnie by bylo gdyby powstala gra na podstawie ogniem i mieczem konjecznie musiales mi wcisnac ze hehe istnieje juz. No spoko. Istnieja juz rpg, po co robic kolejne...