Wpis z mikrobloga

@TypowaKarynka: Myślę że mówisz nie prawdę, że bardzo miło Ci jest poznać tego pana. Takie słowa od różowego mogą sprawić, że ten pan poczuje do Ciebie coś więcej. A przecież wiemy, że na nic więcej nie może liczyć... :(
@Szturmierz: ale on tez napisal, ze bardzo milo mu mnie poznac, w czym jego slowa sa bardziej prawdziwe? i ze poczuc cos wiecej bo ktos cos takiego napisal xxdddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd
@TypowaKarynka: Oh tak moja droga. Większość wykopków cierpi na tzw "syndrom Piwnitzaka". Charakteryzuje się to wysoce niską samooceną, potrzebą akceptacji w społeczeństwie i chronicznym przeświadczeniem braku możliwości nawiązania bliższych relacji z płcią przeciwną. Dla tego każde miłe słowo od różowego, jakeś minimalne zaangażowanie, nawet w prostą wymianę zdań, może skutkować w głębsze zaangażowanie się wykopka. To smutne, acz niestety prawdziwe. Zespół Piwnitzaka to poważna choroba, chociaż jest ona uleczalna.
@TypowaKarynka: Rozumiem. Mogę cię tylko ostrzec, przed namolnymi wykopkami. Którzy mogą upatrzeć sobie kobietę swojego życia w Twojej osobie... Sam niejednokrotnie opędzałem się od takich różowych, biednych dziewczyn cierpiących na zespół Piwnitzaka... :(