Wpis z mikrobloga

Witam
Dzisiaj zaczynamy grupę D i oczywiście wciąż głosujecie na dwie drużyny ktore według Was są faworytami grupy D.
Miejsca w ćwierćfinale będą przeliczane z najnowszego rankingu FIFA czyli im wyższe miejsce druzyny w rankingu FIFA = wychodzi z pierwszego miejsca, drużyna niżej ustawiona w raningu fifa, będzie na drugim miejscu.

Z grupy C wyszły drużyny Francji oraz Danii

Jeśli chcesz być jutro wołany - możesz kliknąc w plus, lub też zaobserwować tag ------> #wykopowawykreslanka
źródło: comment_wUdU7WxFAZWQqX5lIZwS8VxA7yskmjTB.jpg

Zagłosuj na faworytów grupy D

  • Argentyna + Chorwacja 53.2% (1378)
  • Argentyna + Islandia 23.7% (613)
  • Argentyna + Nigeria 11.1% (288)
  • Nigeria + Islandia 2.2% (58)
  • Nigeria + Chorwacja 2.5% (66)
  • Chorwacja + Islandia 7.3% (188)

Oddanych głosów: 2591

  • 33
@push3k-pro: Da. Ale wtedy do tych sześciu w propozycji trzeba dodać jeszcze dodatkowe sześc (bo np. niektórzy mogą uważać że Argentyna wyjdzie z 1. miejsca, a niektórzy z drugiego). Dlatego będzie przeliczna z rankingu FIFA.
@User001: Ty masz za to grupe inwalidzką czyli F
'
@push3k-pro: Nie, ale naprawdę, nie chcę mi się już edytować czy też zmieniać zasad, bo zawsze będzie paru takich co im to nie będzie pasować. Po prostu zeedytowałem poprzedni format głosowania, bo naprawdę dużo głosów było na rozpisywanie.
@push3k-pro: Tak, tylko takie wołanie co chwilę nie każdemu przypasuje, bo niektórzy chcą po prostu zagłosować, dobrze się przy tym bawić. I będzie to widoczne, tylko wyniki do 1/8 aktualizuje co dwie grupy.

@User001: Przepraszam, kategoria wojskowa E w zajezdni Klonowica
Tak, tylko takie wołanie co chwilę nie każdemu przypasuje, bo niektórzy chcą po prostu zagłosować, dobrze się przy tym bawić. I będzie to widoczne, tylko wyniki do 1/8 aktualizuje co dwie grupy.

@oba-manigger: Wystarczy poinformować o tym przy kolejnym głosowaniu ¯\_(ツ)_/¯