Wpis z mikrobloga

No Mireczki powiem wam ze jestem pozytywnie zaskoczony...
Ogolnie jestem graczem QL z wieloletnim stazem i widzac Quake Champions podchodzilem raczej sceptycznie do niego. Teraz pobralem, bo za friko, odpalilem i musze przyznac ze jest calkiem, calkiem...
Nie twierdze ze jest mega turbo i wow, ale bardzo pozytywnie zaskoczyly mnie umiejetnosci championow, cos innego ale fajnego i wbrew pozorom nie przekombinowanego. Troche gubie sie w broniach i dmg, nie za bardzo wiem co ile zadaje i brakuje mi plazmy oraz granade launchera, ale calosc jak najbardziej na plus. Wyjadaczom Quake'a polecam zobaczyc poki jest darmowy
#gry #quake #quakechampions #cebuladeals #oswiadczenie
  • 12
@piegu92: Nailgun dziala bardzo podobnie jak plasma, mozna wylosowac nawet alternatywny model/skorke do tej broni, ktora zmienia nia w plasma guna. Granatnika faktycznie nie ma, jest tribolt ale slabo mi sie z niego strzela. Brakuje tez BFG dla DM/TDM, chociaz go i tak czesto sie wylaczalo. Byl dostepny w QL, czy tylko w Q3/Q2?
@piegu92: W końcu jakaś pozytywna opinia! Ten patch ma pewne problemy (brak losowania trybów), schowali na chwilę tryb Sacrifice i kilka innych pomniejszych sprawek ale ogólnie gra jest dobrze zbalansowana.
@piegu92: Mam podobne odczucia. Obawiałem się tych klas postaci, bo to generuje problem z balansem. Z resztą głównie tego dotyczyło narzekanie gdy wyszła beta. Nie wiem jak jest teraz, ale przez pewien czas dużo osób skarżyło się na to, że Anarki jest za mocny.

Ogólne wrażenia są na plus. To nadal stary dobry Quake w nowej oprawie. Bałem się tego, że zrobią z gry coś w styly CS, albo, że będzie
co takiego niby ma Anarki ze taki OP


@piegu92:

Anarki jako jedyna postać ma kontrolę w locie jak z promode/cpma/qw, przez co ma zajebisty movement (strafe jumpy). Do tego prędkość i regenercja życia sprawiały, że był swego czasu postrzegany jako źle zbalansowana klasa. Po prostu był za szybki.

Nie wiem czy dalej jest OP, bo nie grałem od około pół roku. Podejrzewam, że poprawili balans, bo dużo osób na to narzekało.
@scamp:

Nie tylko Anarki, bo i Sorlag ma kontole lotu,


Rzeczywiście. Zapomniałem o Sorlagu. Teraz sobie przypomniałem czemu głównie nim grałem :)

strefe ma kazdy z czempionow


W jakimś tam stopniu każdy ma, ale np. taki Scalebearer leci prosto jak kamień. Tylko Anarki lata jak na promode.

@tylkostrimi: Jest za frajer na steamie więc leć pan :D Anarki już nie jest OP, zwiększyli mu hitboxy i łatwiej go trafić.

@scamp Mi się najlepiej gra Rangerem, Visorem i Keelem bo mają Vanilla Q3 movement a ja grałem tylko na boty w to więc strafe robi się tam samo. Nie umiem into CPMa movement więc Sorlag i Anarki nie dla mnie :) Za to jaką frajdę daje to jak się
hakeryk2 - @tylkostrimi: Jest za frajer na steamie więc leć pan :D Anarki już nie jes...