Wpis z mikrobloga

#pcmasterrace #smalce #hehszki #slabyhumor #parafraza #bozedajmisile #polzartem #polserio

Uwaga uwaga
"Równouprawnienie się kończy, gdy trzeba zdemontować/zamontować radiator Spartan Pro HE924v2 ( ͡° ͜ʖ ͡°)"

tl;dr

Ja wiem, że jest to opcja ekonomiczna - ale urwa, szarpanie się z zaczepami, żeby odpiąć.. potem szarpanie, żeby zapiąć XDDDDD- strach, ze sie to urwa ułamie, albo gorzej - że uszkodzisz sobie przy tym płyte główną (tak wiem, ze w miejscu procka pod płytą główną najprawdopodobniej znajduje się super-blaszka, która zabezpiecza i blokuje ewentualne wygięcie- MAGIA AMD). Tak wiem, równie dobrze moge sobie wykręcić podstawkę pod radiator, ewentualnie wykręcić całą płytę główną i się siłować XDDD.

To samo z front panelem obudowy od SP - szarp.. no ale urwa to jest plastik XDDD - ten strach, że to sie ułamie.

Ponownie - ja wiem, że jest to opcja ekonomiczna, schludna i dobrze działająca - ale montaż, demontaż jest stresujący i przypomina rozmowę z policją po meczu.

Więc:
A. Znalezienie niebieskiego, żeby mi urwa wypinał ten przeklęty radiator i front-panel - ale w zamian się będe musiała sama wypinać.

B. Zażywanie testosteronu i przeniesienie się na #transblogasek - czyli wymiana na własną rękę + ewentualna walka z nadmiernym owłosieniem

Jak i co?

  • Aaa 46.4% (13)
  • Beee 53.6% (15)

Oddanych głosów: 28

  • 10
@woleratler: XDDD Za bardzo kocham swojego brutusa BT-M23, żeby go szarpać - zresztą mam nieodparte wrażenie, że coś przy okazji wyłamie - nie ufam takim konstrukcją, a byłam zbyt biedna, żeby sobie wybrać inną XD no cóż, na własne życzenie.

No nic, no tak sobie heheszkam, bo lepiej heheszkać niż #!$%@?ć cały dzionek.
@woleratler: Nie jest źle - ale front to plastik z wyjątkiem siatki.

No cóż. Może jak już raz go zdejmiesz to nie zakładaj więcej? xD

NO ZWARIOWAŁ. JA NIE WIEM.

NO NIC, czas się upić i wyhodować pato-gen - w myśl pato-technologi wyszarpac na siłe ,a potem obwiniac wszystkich w okół.