Wpis z mikrobloga

Mija 5 dzień z 42 z nogą w gipsie (złamana kość strzałkowa). Piąty dzień siedzenia w domu, a w zasadzie leżenia na łóżku, bo chodzenie bolesne. Masakra. Nie polecam nikomu. Nie można sobie znaleźć miejsca, bo to gunwo uwiera raz z tej, raz z tamtej strony. Pozostaje mi trolowanie na mirko. Jeszcze się z tego wszystkiego bordo dorobię. Bueh. Pic real. #zdrowie #uziemienie #zlamananoga #noga #sport #bekazpodludzi #bekazlewakow #zalesie #gorzkiezale
noitakto - Mija 5 dzień z 42 z nogą w gipsie (złamana kość strzałkowa). Piąty dzień s...

źródło: comment_Aekc2sweC8blZasgGm7PIq3WB5AhFDSD.jpg

Pobierz
  • 14
@noitakto: Jakoś wytrzymasz. Pocieszę cię ( ͡° ͜ʖ ͡°). Mój kolega z #pracbaza zaszalał w weekendziunio jakieś dwa tygodnie temu. ktoś tam okiem w pięść go uderzył czy coś. Rezultatem czego była operacja na otwartej dłoni, jakieś śrubki i gips i to pewnie nie jest koniec. 56 dni jeśli będzie się goić jak na psie. Tak że nie płakusiaj . To prawie wygryw, no i bordo w
@SunnO: hahaha. No jak miałem ostatni raz gips zakładany, jakieś 30 lat temu, to rzeczywiście była masakra. A teraz to panie syntetyczne materiały, gąbeczki, wyściółki, kolorki, trochę mnie dziwi, że nie ma netfliksa ta szyna.
@SunnO: może to kwestia kraju. Mnie składali w Szwajcarii, bo tam się wypier... i jako udogodnienie to wręczyli mi kule i specjalnego piankowego buta. Chyba miałem farta w niefarcie.
@SunnO: no nie no w zakresie stosowanych materiałów to chyba nie powinno być takich różnic. Ja rozumiem, że u nas nie dostaniesz kul czy buta czy coś tam, ale no chyba takiego gipsu w sensie zaprawy z bandażem to chyba się już nie używa... mogę być też naiwny.