Wpis z mikrobloga

**JESZCZE WAŻNIEJSZY KOMUNIKAT! ¯\_(ツ)_/¯**

Halo Mireczki i Mirabelki. (ʘʘ)
Jest sprawa organizacyjna odnośnie miejsca na piątkowe (15.06) #torunwykoppiwo więc prosiłabym o głosowanie w ankiecie lub ewentualne komentarze.
- Póki co zrobiłam rezerwację w Cybermachinie na godz. 19:20 i możemy tak zostawić sprawę i po prostu tam zrobić wykoppiwo.
- Druga opcja jest taka, że zamiast wykoppiwa robimy #wykopgrill na Martówce w Parku na Bydgoskim (tutaj ogarniamy jedzenie we własnym zakresie + rzeczy do kucharzenia (np. jednorazowe grille)). No i jeżeli chodzi o alkohol sam w sobie to nie jest to typowe miejsce gdzie powinno się go spożywać. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
- Trzecia opcja - łączymy obie rzeczy. Od 18 grillujemy a na 21:30 staram się przełożyć rezerwację w Cybermachinie (raczej wykonalne, ale będę się orientować dopiero jeżeli wybierzecie tę opcje).

Także - przepraszam za męczące wołanie i liczę na udział w ankiecie. ()

@Question, @gustawny, @Daymare, @szczesliwa_patelnia, @lugre, @lollipops, @pufa13, @i-marszi, @HerrJacuch, @Onde, @pwcr, @nocnokrokowiec, @piggyduck, @Z3r0, @czarekn, @R4vPL @TakiSeLogin

Ale jak i co z wykoppiwem?

  • #wykoppiwo w Cybermachinie od godz. 19 19.0% (4)
  • #wykoppgrill na Martówce od godz. 18 38.1% (8)
  • Martówka od godz. 18 + Cybermachina na 21:30 42.9% (9)

Oddanych głosów: 21

  • 65
@yrww Martówka to proszenie się o #!$%@? od patusów, a jak będzie więcej szczęścia to tylko paladyni spiszą za chlanie w plenerze. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Jak ktoś lubi szczanie po krzakach z #!$%@? ryjem, albo kosę pod żebro to polecam bo jest zimno i raczej komarów tam aż tak dużo nie będzie.

Zamiast #!$%@?ć się na kampus i zająć jebitnego murowanego grilla plus siedzieć jak król na
@wojtoon:
- no nie wiem, byłam tam wiele razy i jakoś patusów nie widziałam, może akurat Ciebie nie było xD #joke (przepraszam, musiałam) Ale nie ma co generalizować, wszędzie może być nieciekawe towarzystwo jesli jest to teren ogólnodostępny.
- nie wiem, nie wnikam co robisz w krzakach ale każdy pije tyle ile chce
- a może nie chcielismy siedzieć pod dachem na betonie tylko na zielonej trawce?
- to że nie
@lollipops
Zabawne z tymi patusami. Zaraz to wyślę kumplowi któremu złamali tam nos i szczękę...

Nie wiem jak ty, ale przeciętny człowiek wypija jedno piwo i musi wysikać dwa więc będą łazić w krzaczory. Ja wolę cywilizowany kibelek.

Nie na betonie. Tam są ławki i stoły. Wiata jako zadaszenie i betonowy, wielki grill. Brzmi lepiej niż mrówki w gaciach przy aluminiowej tacce.

Studenciaki to już nie patola bo to same przegrywy. Kto
@wojtoon: >Nie na betonie. Tam są ławki i stoły. Wiata jako zadaszenie i betonowy, wielki grill. Brzmi lepiej niż mrówki w gaciach przy aluminiowej tacce.

Na 90% zadaszony grill na kampusie będzie zajęty. Jedynie ten przy DS2 co niedawno postawili może być wolny. Na martówce teren jest większy niż przy kampusie, więc nie będzie tak ciasno.

A co do klubu to powiem szczerze, że w toruniu jest ostatnio taka #!$%@?, że
@pufa13
Nie mówimy o akademikach w centrum tylko tych przy gagarina.
Przy samej dziewiątce są dwie takie wiaty i dwa grille. Ruszt ma z tego co kiedyś mierzyliśmy metr na 75cm

I nie przyjadę bo wyjeżdżam dziś służbowo do płońska, ale chciałem zwrócić uwagę na to, że ktoś nie pomyślał i to nie wypali. Tyle odemnie

Następnym razem może wam wyjdzie. Powodzenia
@wojtoon: Naprawdę uważasz, że w piątek wieczorem studenci nie będą ich okupować? Przecież mieszkam tam i jeszcze nie widziałem, żeby o tej porze jakiś był wolny.

Szkoda, że nie zrobiłeś #pokazmorde, bo byśmy sobie wydrukowali Twoje zdjęcie i postawili na stoliku, tak jakbyś z nami był ;_; taki mentalny guru by się przydał ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@pufa13
Jestem tego pewien. Tydzień temu było dużo cieplej i z kumplami piliśmy w towarzystwie smrodu po studentach.

Mam w nosie zostanie czyimś guru. Po prostu mieszkam tu i chciałbym, żeby toronto nie było znowu milion lat za murzynami.
To nie jest impreza wewnętrzna - zjawią się ludzie z okolicy i co zapamiętają? Psie kupy i gołą ziemię.

Dlatego wolę dokładać drogi do gdańska i bawić się jak człowiek. I chyba narazie
@wojtoon:
ojoj a na przeciwko auli gosciu dostał kose w plecy a morderca uciekał przez miasteczko akademickie. Brzmi chyba lepiej niż rozwalona szczęka? Co to za licytacje na bardziej bezpieczne miejsca xD

Co Ty się tego WC w tych krzakach tak uparłeś? Ja widocznie 2h wytrzymuje, a tyle ma trwać ten grill a nie jakaś libacja alkoholowa xD

Co do zachowania osób na juwenaliach to byłam tylko jeden dzien i przechodząc
@lollipops zwrócić im na coś uwagę to cię oplują

Zajebiście reklamujecie tę "imprezę".

Patrząc na to z boku wszyscy się pchają drzwiami i oknami, żeby nie móc powiedzieć słowa bo państwo szacowni mają inne zdanie, a jak nie to w ryj.
@yrww
no i git no i cześć
Info z pierwszej ręki

W sobotę na martówce jest koncert z okazji święta bydgoskiego i teraz tam stawiają infrastrukturę więc najprawdopodobniej was pogonią stamtąd.

Miłego "imprezowania"
Próbowałam się nie udzielać, bo od razu widać, że tutaj wszelka dyskusja nie ma sensu, ale to już muszę sprostować.

Wszystkie osoby, zainteresowane dzisiejszym #torunwykoppiwo informuję, że spokojnie na Martówce można dzisiaj grillować (informacja potwierdzona u organizatora jutrzejszego wydarzenia) i nie ma co się przejmować tym, co wypisuje tutaj @wojtoon. ¯\_(ツ)_/¯

Także - zapraszam i do zobaczenia. ( ͡º ͜ʖ͡º)