Wpis z mikrobloga

@Rezonator on jest do wszystkiego ale nie w sposób ekstremalny. Więc i pośmigasz po torze, po szutrach, po cięższych terenach (ale bez przesady) i pojedziesz na wycieczkę objazdową dookoła Norwegii. Pobrodzisz w Beksidzie Niskim oraz dojedziesz bez korków do pracy. Ale rekordow nie pobijesz, chyba że w spalaniu:)
@Rezonator rekord na trasie 230km mam 3.7 ale po co tak jechałem to nie wiem:) Jak ustawilem komputer podczas jazdy to i 3.3l/100km po kilkunastu km się pokazywało. W każdym razie 5l przy jeździe dynamicznej + w terenie to bdb wynik
no, przecież ja nawet jak pałuję to nie wychodzę powyżej 4,75 ;D A ostatnio coś mi się zepsuło i jak jeżdżę bez pałowania to wychodzi mi 4,2 xD


@noriad: PAŁUJĘ, pałuję, pałuję... Ja sobie ostatnio też pałuję do pracy i po pracy też pałuję do domu. Bez pałowania nie da się jeździć. Brzmi idiotycznie.
@ZRX1100: widzisz, a ja jestem zdania że motocyklem można też jeździć nie przekraczając 1/2 obrotów silnika i dalej on idzie żwawo :) Więc to co dla Ciebie jest idiotyczne dla kogoś innego nie jest. I kto ma rację?
@Rezonator: miałem z 2009 i sobie chwaliłem spalanie, ale też się wkurzałem na brak mocy słaby jest i tyle. No a po lifcie to już wogóle damski designe im wyszedł. Tak wiec...¯\_(ツ)_/¯. Ale ciesze się mirku że Ci się podoba.