Wpis z mikrobloga

@BrzydkiBurak
Wat?

Natomiast pare tygodni temu, na strzelnicę wybrał się znany youtuber zajmujący się strzelectwem, dosyć charakterystyczny, bo chodzi po strzelnicach zamaskowany, z jakimś workiem na głowie i kręci filmy ze strzelania do śmieci. To do czego strzela się rozwala, gimbaza to ogląda i daje lajki. „Brzydki Burak„, bo tak brzmi pseudonim artystyczny youtubera, od dłuższego czasu na forach udowadniał, tocząc spory z każdym kto ma pojęcie o balistyce, że na pewno ze strzelnicy wylatują pociski i zapowiadał, że wybierze się z wykrywaczem metalu i będzie ich szukał, a o wszystkim nakręci materiał. Któregoś pięknego dnia „Brzydki Burak” wybrał się na strzelnicę, potem wybrał się do Pana Jarosława te 1.7km dalej, potem podobno chodził po lasach, a po paru godzinach wybrał się z powrotem na strzelnicę, skarżąc się, że prawie został postrzelony! Mało prawdopodobne znając kilku strzelców precyzyjnych będących wówczas na strzelnicy, ale chwilę po wyjeździe youtubera ze strzelnicy… pojawiła się na niej Policja z informacją, że mają doniesienie o latających pociskach. I znowu się zaczęło.


Link do artykułu?
#bron
  • 13
@Devcio: Również czekam na wypowiedź @BrzydkiBurak, aczkolwiek podświadomie ustawiam się nieco po jego stronie. Dla mnie jest mimo wszystko nieco bardziej wiarygodny niż obsmarowujący go właśnie na blogu kolega @power997 (tak, prowadzący gunblog, prezes NTS, też ma tu konto), zbanowany zresztą na beżowym forum.

Uwielbiam zresztą te wojenki w środowisku strzeleckim. Wystawiamy sobie przepiękną laurkę takimi akcjami.
@avltree: Widzę, że pan @power997 lubi nadal siać ferment. Ciężko pracował nad uwaleniem projektu ustawy Kukiz'15, a teraz na blogu płacze nad zamordystycznym projektem autorstwa MSWiA. Hipokryzja do kwadratu.

@BrzydkiBurak: Rozumiem, że opisana przez pana prezesa sytuacja nie miała miejsca?
@Devcio: moje stanowisko jest w tym linku i pragne zwrocic uwage ze to prezes nts zmusil mnie do publicznego wypowiadania sie na temat tej strzelnicy a nie ja z wlasnej woli:

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2056612684556643&id=1658099057741343&hc_location=ufi

obrazek gratis

@Waspin: jesli jakis burak pojawi sie kiedys w sadzie - nie na wlasne zyczenie - to w tym samym czasie na jutubowym kanale bedziesz mogl uczestniczyc w lajwie podczas ktorego bede sobie grac w minkrafty/fortnity/jajony i
BrzydkiBurak - @Devcio: moje stanowisko jest w tym linku i pragne zwrocic uwage ze to...

źródło: comment_ifpsqBYTJktXSLvpsiPrfkN3w59iH35E.jpg

Pobierz
o jeeeezu Burak TLDR. Tłumaczą się winni. Po co te gierki z tymi "prezesami - działaczami" Nikt nie lubi prezesów działaczy ;) ja też, ale spoko ja zejdę z tej roli w tym roku to jak będziesz o mnie pisał ;)

Słuchaj ja jestem przede wszystkim blogerem. Prowadzę od lat www.gunblog.eu. WIĘC PISZĘ JAK JEST. BYŁ BURAK, LATAŁ CAŁY DZIEŃ ZA STRZELNICĄ, A W 10 MIN PO JEGO WYJŚCIU ZAJECHAŁA POLICJA ZE
Wogóle naprawdę mamy teraz niezłą jazdę - pisałem o tym tutaj: http://gunblog.eu/2018/06/wyciekla-ukrywana-nowa-ustawa-o-broni-i-amunicji/ No nie wrzucałem na wykop bo ja jestem zwierzęciem raczej facebookowym.

MAMY ZAPROPONOWANY FAKTYCZNY MONOPOL I ODEBRANIE BRONI KOLEKCJONEROM. Pisałem ile można ZDOIĆ ZE STRZELECTWA. TAK NA PEWNO STREAM LIVE Z GIEREK NA FORTNITE ALBO TEMAT STRZELNICY JEST TYM CZYM POWINIEN SIĘ ZAJMOWAĆ BLOGER O STRZELECTWIE.
power997 - Wogóle naprawdę mamy teraz niezłą jazdę - pisałem o tym tutaj: http://gunb...

źródło: comment_hdrllofLQPAif1OYKPNofoVaZAfHrBm0.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@power997: ładna edycja fejsbukowego posta przed wrzuceniem, pewnie liberalne cebulaki z Wypoku by nie zajarzyły co to swingersi, albo wręcz wzięli ich stronę :)
Uwielbiam wojenki, nienawidzę pzss i ogólnie aktywizmu, sorry, ale ze mną sobie nie pogadasz.
@BrzydkiBurak: @power997
Kurde to ja wiem że od takiego pagórka ubitego będzie rykoszetować z głupiego ołowiu 4,5mm, a co dopiero z pełnego płaszcza z dużo większą energią niż 16J (°°
Ale nie bo na forach ludzie wiedzą więcej niż chociażby WAT.
Dodatkowo @power997 screen trochę wyrwany z kontekstu bo po co spam tematem niezwiązanym z wątkiem na FB jak i tutaj