Wpis z mikrobloga

@szcz33pan: nie, nie mam W540. Ale z tymi stacjami od Lenovo zwykle jest podobnie :)
Z tego co widzę to jedyne, czego jeszcze potrzebujesz, to kable :P no i żeby mieć 6 ekranów w BIOSie musisz włączyć tryb zaawansowany (Advanced mode) dla karty graficznej.

I teraz, jeśli chodzi o ekrany:
1. wbudowany ekran laptopa
2. podłączasz bezpośrednio z laptopa, analogowo po VGA
3. podłączasz bezpośrednio z laptopa, cyfrowo przez jakiś kabelek
kostniczka - @szcz33pan: nie, nie mam W540. Ale z tymi stacjami od Lenovo zwykle jest...

źródło: comment_vhMJGs6alfHpBA8nXjqLLPm3CMNHhI7t.jpg

Pobierz
powodzenia :) też mnie to ciekawi, bo zwykle karty graficzne nie mogą uciągnąć więcej niż 3 wyświetlacze (a w starszych modelach nawet tylko 2). Więc chętnie zobaczę efekt :D


@kostniczka: zależy właśnie, na samym DP można mieć 3.
powodzenia :) też mnie to ciekawi, bo zwykle karty graficzne nie mogą uciągnąć więcej niż 3 wyświetlacze (a w starszych modelach nawet tylko 2). Więc chętnie zobaczę efekt :D


@kostniczka: Udało mi się podłączyć 4 dodatkowe monitory według schematu:
ze stacji dokującej 2x cyfrowo przez Display Port
z lapka poszło MiniDisplayPort - HDMI oraz VGA.
Pewnie ostatni też by poszedł, ale musiałbym z innego pokoju przytargać monitor, może spróbuje za jakiś
szcz33pan - > powodzenia :) też mnie to ciekawi, bo zwykle karty graficzne nie mogą u...

źródło: comment_tjHDX92ngQgxEmSunZMHKpeppTRc5ieO.jpg

Pobierz
Za sprawdzenie i pamięć :D


@kostniczka: kabel mini display port - HDMI odebrałem dopiero wczoraj. Żeby mieć pewnośc jak podłączyć musiałem skorzystać z Twojego schematu, a nie pamiętałem go dokładnie. Poza tym pytanie się już zaindeksowało a wkurza mnie, jak ktoś pyta i co najwyżej potem jest odpowiedź "poradziłem sobie".
Bardzo przydał się też opis ze strony:
https://forums.lenovo.com/t5/ThinkPad-P-and-W-Series-Mobile/W540-Ultradock-External-monitors-not-showing-correct-maximum/td-p/1560810

o.O


@Lorenzo_von_Matterhorn: Ten model jako jeden z niewielu obsługuje 6 wyświetlaczy, zgodnie
szcz33pan - > Za sprawdzenie i pamięć :D

@kostniczka: kabel mini display port - HD...

źródło: comment_c95Q5QZhZI0MfcNovleFvIKjPHefoFMn.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szcz33pan: nawet nie pamiętałam, że się tak rozpisałam :D cieszę się, że mogłam pomóc. A w sumie teraz mam do dyspozycji W541, ThinkPad Ultra Dock 40A2 i będę do tego podłączać 2 monitory 4k :D