Wpis z mikrobloga

37352 - 51 = 37301

Pierwszy #wroclawskitrzepakride z #rowerowywroclaw w bardzo poszerzonym składzie (19 osób!): @avril_ool, @elady1989, @MadIen, @turtle_, @wrednakasia, @villemo69, @a-one, @Cygan_z_Wyboru, @deryt, @Golomp, @goomo, @jgwfsd, @krzysiekdw, @Lupus88, @pirus, @PiTcA, @Zimny_Kruk i Kamil, który nie ma konta na Wypoku. Chyba nikogo nie pominąłem ani nie przekręciłem nicku.

O 11:00 umówiliśmy się przy ZaZoo – towarzystwo było zaskakująco punktualne (nie tego się spodziewałem po mirkach :P) i wzdłuż wałów spokojnym tempem pojechaliśmy obok Biskupina, Swojczyc, Strachocina, Wojnowa. Potem przez Łany aż do Biskupic i tzw. Bajkału. Niestety z różnych względów nie wszyscy dojechali do celu (wycieczka była dość pechowa jeśli chodzi o sprzęt – mnie np. rozwaliła się manetka do tylnej przerzutki, ale kontynuowałem podróż). Powrót przez Opatowice z zahaczeniem o lody i burgera dla chętnych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bardzo przyjemnie było poznać nowych rowerowych mirków i mam nadzieję, że jeszcze niejeden raz sobie pojeździmy – coś dłuższego czy krótszego. W każdym razie, to na pewno nie był ostatni taki #wroclawskitrzepakride.

W tym tygodniu to już 112km!
#rowerowyrownik #ruszwroclaw

Wpis dodany za pomocą tego skryptu

  • 8