Wpis z mikrobloga

Mireczki z #wroclaw co sądzicie o #nadodrze, dobra dzielnica? Będę się przeprowadzał do waszego pięknego miasta i ta okolica wydaje się okay, mieszka tam ktoś? Nie ma w tych rejonach za dużo patoli? Jak z pracą?

Pozdrawiam gorąco, przyszły Wrocławianin ()
  • 10
  • Odpowiedz
@Kvazar: Sporo patoli, dużo Szczurów. Ale blisko centrum jeśli kamienica wyremontowana to można próbować. Moja prababcia tam mieszkała i jej kamienica jest akurat niewyremontowana. Szkody wyrządzone podczas powodzi w 1997 nadal są widoczne.
Polecam sprawdzić jakie ogrzewanie jest w danym mieszkaniu i czy jest ciepła woda. Na parterze bym nie brała bo często jest równy z chodnikiem.
  • Odpowiedz
@Kvazar: Kiedyś tragedia - aktualnie jest to miejsce które mocno się rozwija i "oczyszcza". Nie ma już prawie w ogóle cyganów itd. Ogólnie wydaje się to nie takie złę miejsce nie licząc jakiś mocno bocznych uliczek - syf nadal tam jest. Ale raczej bezpiecznie. sporo remotnów, zaczynają i już powstąło trochę kawiarni, dobrych lokali itd itd. A praca? Jak wszędzie - w miarę ok dojazdy, a też dosyć blisko centrum (15
  • Odpowiedz
@Kvazar: Jeśli ja mogę coś dodać to polecałabym popowice, ul Legnicka i okolice.
Blisko centrum, dobry dojazd, normalne bloki, mało patologii. Nie wiem jak z cenami
  • Odpowiedz
@Kvazar: zimą straszny syf w powietrzu, bo cała okoliczna patola wrzuca śmieci do pieca. Powietrze jest aż pomarańczowe, gdy słońce próbuje się przez to przebić.
Poza tym nie ma już takiej tragedii, ale...
  • Odpowiedz