Wpis z mikrobloga

Lubi tu ktoś Michała Patera z Autostopem Na Koniec Świata? Jak pewnie wielu z Was dobrze wie, Pater jest już na Wykopie passe. Każde wrzucenie nowego odcinka Michała kończy się niechęcią w komentarzach i tekstami o praniu gaci, rześkim poranku, eurosojuzu, wielkiej wojnie ojczyźnianej i tak dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zapraszam do zapoznania się ze znaleziskiem Wywiad z Michałem Paterem z Autostopem na koniec świata. Przeprowadziłem z Michałem bardzo ciekawy wywiad - prawie 10 stron A4, podczas których wydaje mi się, że Michał udzielił bardzo interesujących odpowiedzi. Nie omieszkałem zapytać się go o Wykop, sprzedanie się i bycie komuchem. Sądzę, że wyszedł naprawdę ciekawy materiał.

Jeżeli macie pomysły na ciekawą osobę, z którą mógłbym porozmawiać, to piszcie propozycję - nie jest to mój pierwszy wywiad ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#podrozemateoaka #podroze #podruzujzwykopem #rosja #autostop

PS. Prawdopodobnie w niedzielę opublikuję relację z Haiti. Ze względu na rozmiary podzieliłem ją na 2 części, pierwsza część to historia Polaków na Haiti, świetny tekst, który opisałem w oparciu o 6 książek, z czego część była na tyle stara, że musiałem szukać jej po ludziach z internetu i antykwariatach. Będzie to opracowanie, którego w Polsce nikt jeszcze nie przygotował. Druga część to będzie już moja wizyta na Haiti i w Cazale, otrzymałem już tekst z korekty, kilka osób dostało do czytania i podobno jest ciekawie :)
  • 5
@mateoaka: W końcu Pater postanowił zrobić coś nieco innego i chyba wraca na dobrą ścieżkę. Jedyna uwaga co do wywiadu, to może trochę mniej mów o sobie, bo to nie każdego koniecznie interesuje.