Wpis z mikrobloga

@gilotyniarz: Zawsze kisnę z tych co ustawiają w pionie i co chwilę łapią jak się przewraca i dalej twardo tak stawiają! Prawie 30 lat ruchomych taśm przy kasach w kraju a ludzie dalej tego nie ogarniają.
  • Odpowiedz
@Xtal: Chodzi o to, że jak są butelki w ten sposób ułożone jak na zdjęciu, to zaczynają się kręcić w miejscu i nie przesuwać a jak je obrócisz o 90 stopni to będą się przesuwać płynnie z taśmą. Fizyka ruchu obrotowego to jest.

@gilotyniarz: Ja próbowałem mamę nauczyć, żeby nie kłaść tak butelek, to na początku robiła to tak jak być powinno, a jakiś czas później znów kładła tak jak
  • Odpowiedz
@gilotyniarz: Przecież nie robi to żadnej różnicy, jeśli butelki są przyblokowane innym towarem. Inaczej gdy taśma jest prawie pusta. Wtedy to idiotyzm.


@NGX2: to jest drugi poziom tego testu, OP sobie nie poradził ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ja


@gilotyniarz: Podobny test można napotkać w knajpach typu "KFC" gdzie są nalewaki. Ludzie zamiast przyłożyć kubeczek pod sama górę w celu ograniczenia rozprysku i spienienia się napoju to kładą go na nisko usadzonej podstawce, nalewają aż piana nie zacznie się wylewać i odchodzą z kubeczkiem do połowy pustym. Osobiście uważam też, że głupotą jest używania opuszka palca do naciśnięcia przycisków w nalewaku. Ludzie się nie brzydzą potem tymi opuszkami jedzenia
  • Odpowiedz