Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie umiem się cieszyć.
Umiem się uśmiechać, śmiać, żartować, ale nie umiem się cieszyć. Jestem młody a pozbawiony radości życia. Domniemany powód? No #rozowypasek. Jesteśmy razem, ale ona jest zazdrosna, zdarzają się jej szantaze emocjonalne, kiedyś jak chciała odbić winę od siebie to mówiła że powinniśmy się rozstać. Zrobiła tak kilka razy wychodząc z mieszkania czy idąc bez słowa w swoją stronę jeśli robiła to na ulicy. Nigdy nie była poważna. Wyprała mnie z emocji. A teraz czuję się źle ze sobą, bo nigdy nie jestem szczęśliwy, mimo że jest obok, uśmiechamy się, kochamy.
Nawet nie mogę tu napsiać szczegółów ani dodać ze swojego konta, bo znajomi znają mój nick, bo mam taki sam tu jak i wszędzie.
Nje mam z kim porozmawiać. Pogrążam się. Zmieniłem pracę - nowe bodźce, nowi ludzie. Nic to nie dało. Sytuacji nie poprawia średnia atmosfera w rodzinie. Gardzę sobą, bo nie robię nic sensownego. Oglądam te #!$%@? meczyki. Cieszę się jak Niemcy przegrywają, ale po kwadransie wracam "do siebie". Czytam książkę i nic z tego. Ćwiczyć mi się nie chce. Co ja mam zrobić?
#depresja #zalesie #zwiazki #zycie #milosc #radosczzycia #bezradnosc #psychologia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: akado
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Nie umiem się cieszyć.
Umiem się u...
źródło: comment_FVdX6NoIdb6YKTJlayrCRFcWFWwHbxgE.jpg
  • 13
@AnonimoweMirkoWyznania: Po co być z kimś, kto Cię szantażuje i jest toksyczną osobą? Strach przed samotnością? Możesz sobie życie ułożyć z kimś kto ma wszystko okej w głowie, a szantaże emocjonalne do normalnych zachowań nie należą. Może warto udać się do psychologa? Pogadasz z obcą osobą, wyrzucisz z siebie negatywne emocje. Nie da Ci przepisu co masz ze sobą dalej począć, ale skłoni Cię do odpowiedzi na pytania dlaczego czujesz się
@AnonimoweMirkoWyznania: ja nie wiem już czy to ja żyłem w bańce, czy po prostu na mirko są takie osoby. Jak można się kurde dać szantażować emocjonalnie?! Ja wiem, że rozstania są trudne ale warto mieć jakieś zasady, szczególnie jak jest się facetem.
Weź mirku zerwij i się ogarnij.
@Mirek_z_wyklopu: nie zwalajcie wszystkiego na bordera. Po prostu się focha i manipuluje jak rozpieszczone dziecko rodzicem.
Robi focha, ty się dostosowujesz. Równie
OP: @Mirek_z_wyklopu: @Chwilowo: @AliDzi:
Bo jesteśmy razem od dawna i mimo że często było tak jak było, tak było też dobrze. I chciałbym żeby tak było. Nie stać mnie na rozstanie. Ja tego nie wytrzymam, bo zostanę sam. Ona tego nie wytrzyma, bo myślę, że za mnie by w ogień skoczyła. Jak odzyskam człowieczeństwo, to będzie dobrze.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: akado
lel: Mirki, do cholery, czemu nie potraficie odcinać się od toksycznych lasek? 'Bo bywało dobrze', 'bo jej na mnie zależy'. Serio, osoba, która kogoś kocha, nie traktuje drugiej jak gówno. A dla kilku miłych chwil nie warto się tak męczyć. Ja wiem, że związek to nie tylko całuski i chodzenie za rączkę, ale również konflikty i zmartwienia, ale może warto zadać sobie pytanie, czy negatywne aspekty nie zaczęły przeważać nad pozytywnymi?
@AnonimoweMirkoWyznania przerabiałam to i nie było warto. Bo tyle lat razem, bo przeprasza to na pewno zrozumiał jak rani takim zachowaniem, bo przecież kiedyś było inaczej, bo jak sobie wyobrazić samotność po tak długim związku, bo, bo, bo... Zawsze znajdzie się mnóstwo powodów, dla których się tkwi w takim toksycznym związku, a ten pasożyt żeruje na Tobie, wysysa Twoje szczęście, pławi się w swoim egoizmie, ale choćbyś skakał na głowie i tak