Wpis z mikrobloga

"Kochani Dziadkowie. Dziś pierwszy raz poszedłem do szkoły. Zajęcia zaczęły się od lekcji wychowawczej. Nasza pani wychowawczyni powiedziała, że zawsze, ale to zawsze, trzeba mówić prawdę. W tej sprawie do Was piszę. Podczas ostatnich wakacji, które u Was spędzałem, pewnego dnia zszedłem do spiżarni, nasrałem do słoika i postawiłem go na półkę z konfiturami."
Dziadek chlasnął babkę w łeb i wrzeszczy:

Po wakacjach na pierwszej lekcji, pani powiedziała dzieciom, że niezależnie od tego co zrobiły zawsze trzeba mówić prawde i tylko prawde. Więc Jasio po powrocie ze szkoły postanowił napisać list do dziadków: "Kochani dziadkowie! Muszę wam się do czegoś przyznać! Kiedy byłem u was na wakacjach zszedłem do piwnicy wziołem największy słoik z kompotem z półki, nasrałem w niego i odstawiłęm z powrotem na miejsce. Wasz wnuk Jasio". Dziadek po przeczytaniu walnął
@wigr: miód się nie psuje. Można jeść nawet po 200 latach. Jest cukrem prostym, więc super! Organizm nie muso nawet przetwarzać i wchłania bezposrednio. Super.

Nie mniej po około 2 latach przestają działać enzymy pszczele. Więc miód staje się trochę mniej zdrowotny. Nadal super, ale bez enzymów.

Tak czy inaczej miód zawsze jest zdrowszy niż jakikolwiek inny cukier.