Wpis z mikrobloga

#warszawa, #krakow! Emocje po wprowadzeniu dodatkowych #traficargo jeszcze nie opadły, a tu znów przybyło mi 7 nowych Kangurów! Tym razem poszerzam swój zasięg dzięki rozbudowie współpracy z siecią #castorama Polska! Od dziś trzy nowe samochody stoją na terenie parkingu Castoramy w Krakowie przy ul. Pilotów 6 i cztery w Warszawie przy ul. Popularnej 71. Co dalej? Jakieś propozycje? ( ͡º ͜ʖ͡º) #carsharing #traficar #samochody #motoryzacja
Traficar - #Warszawa, #Krakow! Emocje po wprowadzeniu dodatkowych #TrafiCargo jeszcze...

źródło: comment_0hH3wcCtfvld7yHex5LRuF2Y53ruRKgz.jpg

Pobierz
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
ajtańszy transport z Ikea to 49 za produkty o wadze do 50 kg. Wydaje się, że większość takich rzeczy wejdzie w osobówkę więc pominę. Od 50-150 kg jest już bardziej realnym zakupem. Tu mamy koszt 99 zł. Przy czym w skład usługi wchodzi przygotowanie zamówienia (czyli odpada czas stracony na dojazd do Ikei) transport i wniesienie (duże znaczenie zwłaszcza przy starszym mieszkaniu bez windy). 

Teraz koszt Traficara: przyjmując na Warszawę 10 km
@Traficar: a ja jak na pierwsze doświadczenie z Traficar po dzisiejszym dniu oceniam niezbyt miło. Wypożyczyłem Clio w Warszawie w celu dojechania na konferencje z dworca centralnego. Po przejechaniu niecałych 2 km zapaliła się kontrolka temperatury płynu i załączył chyba tryb awaryjny. Zatrzymałem auto w najbliżej możliwym miejscu, otwieram maskę a tam pusto, brak płynu w zbiorniczku. Brak śladów wycieku pod autem. Innymisłowy ktoś przede mną musiał jeździć bez płynu i
@Traficar: Według mnie lista uszkodzeń dostępna po rezerwacji z aplikacji może być ze zdjęciami. Taki protokół żeby tylko dzwonić na info jak zobaczymy cos innego. Niestety każdy trafi jest jakoś strzelone i kazdrorazowe zgłaszanie wkurza i zapycha infolinie
@Opponent: Hej! Podrzuć proszę swój login w wiadomości prywatnej - coś zaradzę :) Odnośnie Twojego pytania dotyczącego uszkodzeń. Co kilka dni moi kierowcy techniczni dokumentują stan samochodu, także mamy świadomość jak on wygląda. Nie trzeba zgłaszać każdej drobnej rysy, raczej warto udokumentować większe szkody, wgniecenia, które nie są oczywiste. Można podesłać na fb, można podesłać tutaj lub na maila traficar@traficar.pl lub po prostu na infolinie. Ewentualne obciążenia użytkownika są tylko w