Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Arrivedrci na Zalando jest duży wybór, można znaleźć coś dla siebie :) nie żałuję żadnego zakupu. Lubię markę Hunkemöller (cenowo jest ok, rzeczy przyszły porządne, a nie jakieś szmatki, wyglądają tak jak na zdjęciu), mint&berry (mam jakieś 3 rzeczy, wszystkie akurat dobre jakościowo, ale przyjaciółka zamawiała i trafiła na coś słabszego), Passionata , LaPerla (tutaj dość drogie rzeczy, w tym przypadku dostałam na prezent, nie wiem czy jakość jest we wszystkim taka
@WaniliowaBabeczka: może jakieś świeże opinie po prawie 4 latach? szukam czegoś ładnego dla mojej i zależy mi właśnie głównie na jakości, a znane mi są porównania z aliexpres "oczekiwania vs rzeczywistość" XD

sprawdzam te sklepy co wymieniłaś ale ciekawi mnie właśnie jak tam po takim czasie użytkowania - która najlepsza
@zjerycha: Dalej lubię te marki - cały czas mam mam tę bieliznę i wyglada jak nowa ;) poza tym lubię też white rvbbit i dollhouse lingerie na Instagramie (dziewczyna szyje na wymiar, super rzeczy i jakość. Jeśli na prezent to dobrze jak znasz wymiary, jak nie to też idzie sobie z tym poradzić, chociaż nie wiem jak to w rzeczywistości by wyszło, ewentualnie voucher)