Wpis z mikrobloga

Rower wybrany to teraz czas na... liczydło! :D
Co wybrać by posłużyło na dłużej? Zastanawiam się nad Garmin 520 Bundle chyba że jest jakaś alternatywa dla takiego zestawu? Zależy mi na pulsometrze, kadencji jak i prowadzeniu po "sznurku". Jest niby jeszcze Wahoo Bolt ale bawienie się z ściąganie tego i nie wiem jak to wygląda z gwarancją... W komputroniku jest wyżej wymieniany Garmin.

#szosa #rower #garmin #wahoo
  • 21
@DrPur: 15h to nawet Wahoo nie uciągnie, zwykle ~12-13h z czujnikiem CAD+HR w moim przypadku.
Zależy czego chcesz, jeżeli szukasz kombajna z miliardem opcji to bierz Garmina. Jeżeli szukasz czegoś co po prostu po wyjęciu z pudełka i kilku kliknięciach będzie w stanie wyświetlać żądane dane i prowadzić Cię po trasie to polecam Wahoo :)

Problemu ze ściąganiem Wahoo nie ma, tak samo z gwarancją, kupujesz od producenta i w 2-3
@Golomp: u mnie do tych 15h dobija, raz dopiero taką trase jechałem ponad 15h, bo tak wyłączając i włączając to nie testowanie. Ale do końca wakacji planuję parę wyjazdów ponad 15h to dam znać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@DrPur: nie polecam Garmina 520. Przede wszystkim narysowanie nowej trasy w trakcie jazdy jest prawie niemożliwe. W aplikacji nie można, zostaje tylko dynamic watch i wgranie tam jakoś trasy przygotowanej na telefonie, np. przez locus. Potem okazuje się, że i tak nie możesz jej pobrać, bo trwa trening, więc musisz zapisać i zacząć w domu, a na koniec dnia bawić się w ich łączenie. Oczywiście podłączenie kabelkiem USB OTG do telefonu
@DrPur: ewentualnie możesz podejść do tematu dość specyficznie i przemyśleć któregoś fenixa ( ͡° ͜ʖ ͡°) sam jeżdzę z fenixem 3 + garmin dakota do map i sobie chwalę. Funkcjonalnie za dużo nie stracisz a zyskasz zegarek na codzień. Poza tym jest dość uniwersalny, na basen, bieganie, rower itp
@nocneszczury zegarek u mnie odpada przez pracę niestety, kupiłem ostatnio fossila na promocji z dużą koperta na test. Wynik był taki ze zawadzalem albo mi przeszkadzał...

@fenter takie komentarze lubię, konkretne i na temat ( )

Zamówiłem wahoo bolta bundle (hr+cad) jak przyjdzie liczydlo i rower to po testach dam znać. Dzięki za nakierowanie. Obejrzałem filmik od gościa z nazwą na YT "Cyclingcam" który ma trzy garminy
@DrPur @motoinzyniere: To co ty robisz z 520 że tak zjada baterię? U mnie w sobotę 7h po Bieszczadach, dziś 2h i jest jeszcze spokojnie ze 30% baterii. Cały czas podłączone tętno + kadencja + telefon, wgrany track, 3 albo 4 pola CIQ.

@fenter - ostatnio Garmin pozwala wrzucić GPX bezpośrednio na edge. Otwierasz plik GPX na komórce za pomocą Garmin Connect i możesz od razu wysłać do urządzenia.

Kurcze, 2
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mucher: sprawdziłem z aplikacją , rzeczywiście działa. Sprawdzę jeszcze z licznikiem, ale wygląda obiecująco. Dzięki za poradę.
@fenter: Druga rzecz, o której mało kto wie to możliwość przesyłania tracków p2p - Bieszczady jechaliśmy grupą i między Garminami tracka dało się wysłać tak, żeby każdy miał wgranego.