Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1594
Moja kuzynka bardzo chciała mieć ślub w swojej parafii ponieważ mają naprawdę ładny zabytkowy kościół. Jedyny problem to #!$%@? proboszcz ale czego się nie robi dla tego jednego dnia w życiu. Jednak chyba nie przewidziała że gość może być aż tak durny. Na naukach przedmałżeńskich usłyszała że biały kolor sukni ślubnej to znak czystości, więc jeśli chce mieć białą suknię to musi przedstawić zaświadczenie od ginekologa że jest dziewicą. Inaczej nie udzieli ślubu.
Od tygodnia szuka ginekologa który wystawi jej lewe zaświadczenie xD
#patologiazewsi #kosciol #slub
  • 160
  • Odpowiedz
@Psianka: jeśli jest na tyle głupia zeby spełniać zachcianki czarodzieja to niech je spełnia. to ona chce cos od niego i jak widac biega jak ze sraczką, żeby mu dogodzić. jak znam zycie to jest do tego niewierzaca ale slub koscielny musi byc xD


@River_Song: dokładnie, zawsze kisne xD
  • Odpowiedz
@ZaplutyKarzelReakcji Jak się ma wyobrażenie Kościoła wyłącznie z Wykopu to może tak. Z takim kretynizmem mógłby wyjechać jakiś chory psychicznie wikary a nie proboszcz (choć nawet to byłoby skrajnie nieprawdopodobne). Proboszcz z takimi herezjami byłby dawno odstrzelony przez kurie


Nie na wsi gdzie każdy każdego zna :)
  • Odpowiedz
@Psianka słucham sobie takich mądrości księży i bierze mnie przerażenie. Przecież tak klecha na prowincji sobie urządza prywatny folwark. Może niech jeszcze sam przeprowadzi taknie badanie.

W bani mi się to nie mieści. Tu w Internecie wszyscy młodzi tacy światowi, ale jak czarny tupnie, to nie ma zmiłuj.
  • Odpowiedz
  • 3
@Psianka jak tylko przeczytałem o zaświadczeniu od ginekologa to widzę, że to zmyślony bait. W różnych środowiskach księżowskich mogą mieć ładnie nasrane, ale trzeba mieć z nim mega mało do czynienia i być wykopowych ginbusiarzem, żeby to wymyślić albo w to uwierzyć
  • Odpowiedz
@Psianka: to powiedz jej żeby przypilnowała, żeby po ślubie wysłał papiery do USC w terminie- moi znajomi mieli taką akcje że ksiądz tego nie zrobił, w związku z czym ślub w świetle prawa nieważny i #!$%@? im w dupe- albo antydatowanie z wielką łaską, albo ponowny sakrament xD


ogólnie koleżka nie ma prawa żądać takich zaświadczeń, ale takim dzbanom jak ten pleban tego sie nie wytłumaczy.
  • Odpowiedz
@Psianka spójrz na to z innej strony, ślub kościelny to nie przymus tylko wybór wiary, która ma swoje zasady. Kolor sukni to znak czystości. Skoro nie godzisz się żyć w prawach religii, która wyznajesz to po co ci ślub kościelny ? Dlatego że ładny kościół jest ? Dla szpanu i zdjęć ? Zapłać księdzu za wynajem budynku kościoła i zatrudnij aktora w roli księdza. Sam nie jestem wierzący ale strasznie mnie to
  • Odpowiedz