Wpis z mikrobloga

Wytłumaczy mi ktoś dlaczego ludzie w komentarzach na temat #artykul13 piszą, że znowu to okropne lewactwo przeglosowalo nowe #acta skoro to właśnie prawica glosowala za podatkiem od linków? Ewidentnie widać, że to prawica siedzi w kieszeniach lobbystów. Skąd te urojenia? Jak zawsze „wolnosciowcy” sa za wolnościa. Nasuwa mi się jedno: xD #pytanie #neuropa #4konserwy #neuropa
Pobierz malyludeklego - Wytłumaczy mi ktoś dlaczego ludzie w komentarzach na temat #artykul13...
źródło: comment_XFGB7y1pEu5rnZVmJrBehhKh1VI4VSOp.jpg
  • 14
skoro to właśnie prawica glosowala za podatkiem od linków? Ewidentnie widać, że to prawica siedzi w kieszeniach lobbystów. Jak zawsze „wolnosciowcy” sa za wolnościa


@maly_ludek_lego: Jaka prawica, jacy wolnościowcy? PO i PSL, które należą do EPP? xD ALDE, którego przewodniczącym jest Guy Verhofstadt? xDD

Poza tym, poczekajmy na oficjalne wyniki głosowania z komisji.

@Za_jakie_grzechy: ładne projekcje kolego xDDD
@idewons
Za to obyczajowo to już oba przypadki są konserwami. A lewicowe poglądy zielonym i GUE/NGL nie przeszkadzają być przeciw.

A takie są u nas niestety realia, głównie dzięki marketingowi PiS się tak u ogółu przyjęło, że wyznacznikiem czy partia jest prawicowa czy "lewacka"jest podejście do obyczajówki i spraw "narodowych" i w sumie łatwiej się kopać z koniem niż przekazać zwolennikowi PiSu że gospodarzo to lewicowcy. No i co zrobisz, nic nie