Wpis z mikrobloga

Kto wlasnie wyszedl od psychiatry?


I kto teraz bedzie bral o polowe mniejsza dawke leku?


I kto za miesiac skonczy przygodę z antydepresantami po lacznie 11 miesiacach?


Jejku Mireczki tak bardzo sie ciesze! Teraz zostanie juz tylko terapia i niedlugo zupelnie uwolnię sie od tego gowna! ()
#wezsielecz #depresja #psychiatria #chwalesie #wygryw
  • 112
  • Odpowiedz
Bo wypierają człowieka z emocji i zmieniaja jego zachowanie ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@BzdziagwaLujka co to za bzdury, chyba że mowa o jakichś silnych lekach? Bo ja brałem różne antydepresanty w maksymalnych dawkach i nie powiedziałbym, że wypierają z emocji, to depresja to robi i zostawia tylko te złe odczucia.
  • Odpowiedz
@srogie_ciasteczko: Ja mialam polaczenie snri + stabilizator + benzo. Uwierz, ze byl okres kiedy nie czulam zadnych emocji, ale wtedy to bylo Ok bo Wolalam to niz czuc emocje z samego dna.
@HAL__9000: A co to za roznica czy to silna czy slaba depresja. Mialam gorsze i lepsze okresy i mimo, ze wiele razy wątpiłam w to, ze sie uda i ze kiedykolwiek bede chciala zyc nie podawałam sie. Wystarczy
  • Odpowiedz
@BzdziagwaLujka: Z jakiegoś powodu miałaś depresję czy coś. Ale czy nie uważasz że leczenie tego tak zwaną chemią sprawia że jesteś "szczęśliwa" tylko dzięki temu że faszerujesz się prochami a problemy zostają tylko ich po prostu nie widzisz? Nie twierdzę że tak jest ale chcę po prostu poznać twoje zdanie
  • Odpowiedz
@Dizel_AHTUNG: W moim wypadku depresja powstała przez spiętrzenie wielu rzeczy na raz i nie ma jakiegos wyraźnego powodu. Po prostu sie pojawiła. Leczenie nie sprawia, ze czlowiek czuje sie szczesliwy, ale pozwala zdystansować sie do wielu spraw i spojrzec na nie z troche innej perspektywy. Depresja ma to do siebie, ze czlowiek czuje sie wszystkimi, nawet najdrobniejszymi sprawami przytłoczony. A jak sie troche "podleczy" to jest w stanie ze spokojna glowa
  • Odpowiedz