Wpis z mikrobloga

@Xedron: odnośnie K.V.M. i znaczenia tekstu, Claire w wywiadzie dla Q Magazine:

"Kill V. Maim” is written from the perspective of Al Pacino in The Godfather Pt II. Except he’s a vampire who can switch gender and travel through space"
@kapuczina_corki_somsiada:
Najbliżej mi do Butterfly, które najbardziej kojarzy mi się z wcześniejszymi utworami (które znałem). Mam takie zdanie, że jak młode piosenkarki się wybiją to często zmieniają swój styl na taki, który mi się już nie podoba :( Takie odczucie mam do dwóch pierwszych piosenek.

Jednak Claire w każdym teledysku wygląda cudownie ()
@Xedron: to ty widzę nie wiesz, jak BARDZO #grimes ostatnio zmieniła swoją muzykę ( ͡º ͜ʖ͡º) Let me show you...
Jeden ze starszych utworów, gdy Claire siedziała mentalnie na dalekiej, zmrożonej do szpiku kości północy Kanady i straszyła w nocy sowy w lesie. Istny #witchhouse. Zamknij oczy, odkręć volume i spróbuj odsłuchać całość.
k.....a - @Xedron: to ty widzę nie wiesz, jak BARDZO #grimes ostatnio zmieniła swoją ...
@kapuczina_corki_somsiada:
To ja pozostanę przy środkowych latach jej twórczości :) Moja wiedza o niej jest skrajnie niska, po prostu odkryłem cudowne REALiTi z pięknym wokalem pięknej wokalistki, dobrymi dźwiękami i ładnie nakręconym teledyskiem. W takich sytuacjach odsł#!$%@? jeszcze kilka najpopularniejszych piosenek wykonawcy i słucham przez kilka dni nieustannie :)