Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zalesie
juz drugi niebieski mnie rzucil bo po miesiacu nie poszlam z nim do łóżka. z tym ostatnim po 2 tygodniach spotykania się zaczeliśmy być parą i był to niebieski, którego wcześniej wcale nie znałam. chciałam stałego związku, chciałam się poznać, żeby była między nami jakaś więź przed tym seksem no ale się przeliczyłam. moje koleżanki miały rację, że niebieski jeśli nie dostanie tego co chce to sobie pójdzie i gdybym poszła z nim do łóżka to na pewno zostałby ze mną. zostane pewnie starą panną ale ze swoimi świetnymi zasadami o niechodzeniu do łóżka z kimś do kogo nic nie czuje i umre sama podczas gdy wszystkie, które robią to odrazu, będą w szczęśliwym związkach. nie wiem po co to gadanie o tym jak ważne jest to z kim ktoś sypiał wcześniej i że nikt nie chce do stałego związku kogoś kto ma np 25 lat i 15 partnerów seksualnych. ja mam 24 lata i byłam w łóżku z tylko jednym i co z tego. chyba każdy wolałby żebym była z 10. znudziło mi się to poznawanie się, robienie jakiś kolacji, niespodzianek i bycie miłą bo do niczego to nie prowadzi. chyba muszę zostać szaloną różową, która sama kogoś podrywa, jest super pewna siebie, odrazu bedzie dochodzilo do seksu i zaraz zleci się masa chętnych niebieskich i każdy gada, że tak nie jest ale tak właśnie jest. chciałam się tylko wyżalić bo już mam dosyć tego jak wyglądają moje związki.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 330
@AnonimoweMirkoWyznania: Ty, no ale oni mają takie samo prawo chcieć iść do łóżka po 2 tygodniach, jak Ty masz prawo do niepójścia do łóżka przed upływem powiedzmy 3 miesięcy... Piszesz, że już drugi niebieski pasek tak zrobił. Już? Spotkałaś się z dwoma i wyciągasz wnioski na temat całej populacji? Prędzej czy później trafisz na osobę, której nie będzie to przeszkadzało, która wyznaje podobne wartości.

Potraktuj to tak, że po prostu się
@AnonimoweMirkoWyznania no i proszę państwa oto logika niebieskich pasków.
Z jednej strony miesiąc czekania to o miesiąc za długo, a z drugiej potem wchodzi taki na Mirko i się żali, że nie nie radzi sobie psychicznie z tym, że penis kogoś innego był w wagonie jego żony. Brawo panowie.

Widocznie tak miało być i to nie był ten skoro byłaś z nim bez tego większego uczucia.
NiewidomaFeministka: Bo życie nauczyło ich aby długo nie czekać. Nie zdziwiłbym sie gdyby większość tych facetow pchała się szybko do seksu z jednego powodu - wcześniej zbyt długo czekali i niczego nie dostawali lub byli cierpliwi a i tak zostali wydymani bo dziewczyna znalazła sobie kogos innego. Mnie samego to spotkało po 5 miesiącach uganiania sie za jedną dziewczyną. Teraz nie wyobrazam sobie spotykac sie z dziewczyną przez 2 miesiace i
hah typowy wykop. OPka chce poczekać, żeby lepiej kogoś poznać i nawiązać głębszą więź? "CNOTKA NIEWYDYMKA!" a z drugiej strony, gdy prześpi się z kimś na pierwszym spotkaniu to "PUSZCZALSKI SZLAUF, pewnie robi tak z każdym, nie wiem czy mogę z nią wejść w związek, bo się nie szanuje"


@kwasnydeszcz: może wypok nie jest monolitem? Nieee, to nie to. Każdy na nim po prostu jest hipokrytą!
Jezu, jaka Ty durna jesteś.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
@AnonimoweMirkoWyznania: to ja ci powiem coś z drugiej strony. Byłem takim facetem który założył że chodzi właśnie o coś takiego. Że trzeba się dobrze poznać, żeby nie naciskać, bo ona nie chce wyjść na łatwą, że potrzebuje tego czegoś żeby się przełamać.

#!$%@? prawda. Wyszło na to że związała mnie emocjonalnie, a seks po ponad roku związku jest w tak śladowych ilościach, że nie wiem czy można w ogóle mówić że