Wpis z mikrobloga

Znam 3 osoby które kończą smsy kropka. Trochę mnie to denerwuje bo nigdy nie wiem jak mam to odbierać. Z jedną pisze tylko jak to konieczne bo się nie lubimy. Ale drwie osobne osoby to nie wiem czemu, jedna mnie lubi więc powód tak wymowny kończenia każdego smsa jest nieznany mi i co ma na myśli a druga niewiadomą to już w ogóle jest niewiadomą bo nie wiem czy mnie lubi czy nie lubi. Nie mam pojęcia serio.

Co ja mam myśleć o kończeniu smsów kropka.

#kiciochpyta #rozmyslenia i dałbym trudne sprawy ale chyba nie.
  • 33
Ale drwie osobne osoby to nie wiem czemu, jedna mnie lubi więc powód tak wymowny kończenia każdego smsa jest nieznany mi i co ma na myśli a druga niewiadomą to już w ogóle jest niewiadomą bo nie wiem czy mnie lubi czy nie lubi.


@KosmicznyPolityk: Kolega z Podlasia ?
@KosmicznyPolityk: najprościej jak się spytasz zainteresowanego/zainteresowanej
Znam osoby, które po prostu są nauczone kończyć zdanie kropką, a nie np emotką.
Wszystko jest często kwestią przyzwyczajenia no i można też spróbować wywnioskować czy to ze złośći czy nie, na podstawie tego jak ta osoba wcześniej do nas pisała :)
No chyba, ze pisze dziewczyna. Wtedy to foch.
@KosmicznyPolityk: A ta osoba która kończy kropką, to jest twój dobry znajomy? Najlepiej się zapytać, ja tak już robiłam kilka razy, ze się pytałam i zawsze słyszałam, że ktoś woli konczyć zdanie kropką, niż jej brakiem albo zastępować ją emotką ;)