Wpis z mikrobloga

@harner: bardzo duży protip - szukając auta starego (bo do 8 tysięcy) nie patrz w ogóle na stan licznika (przebieg to nie to samo ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) a tylko i wyłącznie na stan auta.

W Polsce mamy "mit przebiegu" i 90% starszych aut było przynajmniej raz kręcone. Rynek jest taki że nie jest to parametr na który powinieneś w ogóle zwracać uwagę wybierając między autem
@harner: Jak znajdziesz kombi w tej cenie, z takim przebiegiem i w dobrym stanie to cud. ¯\_(ツ)_/¯
Już nie mówiąc o instalacji gazowej. Twoje wymagania idealnie wpisują się w typowego klienta komisu. Czyli dużo wymagam, a mało mam. Potem lament, bo oszukali. Zejdź na ziemię. Obniż wymagania albo uzbieraj więcej kasy. Na przebieg nie patrz tak bardzo. 180k-200k, a naprawdę mogło być 300k-500k. Przed zakupem udaj się na stację diagnostyczną. Tam
@harner chlopie w moim kombi z 2011 roku jest 206 000 km. To bait? Szukaj raczej do 500 000 km. W tej kwocie to najlatwiej bedzie znalezc jakiegos Saaba. W Lodzi mam kolege, ktory sprowadza Saaby ze Szwecji. Tam taki przebieg jest realny ale nie wiem czy 8k starczy, bo ma same zadbane egzemplarze. Na FB wpisz Svencars jak chcesz zobaczyc.