Wpis z mikrobloga

Tym hejtem na paznokcie (notabene bardzo ładne ()) @laczka mirko osiągnęło nowy, nieznany dotychczas poziom #!$%@?. A myślałam, że po potokach szamba, ktore wybiły przy okazji #pokazkosmetyczke, nic mnie już nie zaskoczy.

Kochane mirki, czy wam się to podoba, czy nie, mirabelki są tak jak wy użytkowniczkami tego portalu i mamy pelne prawo (a nawet obowiązek wobec ludzkości) wrzucać tu swój dziewczyński kontent. Typki się tu chwalą progresem 0,5cm w bicku, wyczyszczeniem łańcucha w rowerze i nowym gaciami, to koleżanka pochwaliła się pięknymi paznokciami, o które musiała tygodniami dbać. I super, jak się coś ma fajnego to trzeba się chwalić, od tego jest mikroBLOG. Co więcej- nie wszystko wszystkim musi się podobać, jak jeden z drugim woli krotkie paznokcie, obgryzione albo ich brak, to droga wolna, tylko po co pluć jadem w kogoś, bo nie jest w naszym typie? To taka podstawa życia społecznego, jak ktoś ma z nią problem to polecam wyjście z piwnicy, albo najlepiej wyjście z kosmosu.

Swoje paznokcie musiałam obciąć ze względu na pracę, a że jestem w pociągu to nie mam zbyt wielu osobistych itemow przy sobie, więc prowizoryczne wrzucam portfel z flamingiem za 14,99 cebul i zapraszam serdecznie do zesrania się w komentarzach.

A jak ktoś ma ładne paznokcie, kolczyki, torebkę, buty albo wiertarkę udarową i też chce się poatencjonować (iks kurła de), to otwieram okazjonalny tag #rozowemirko.

#rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #shitwykopsays #afera
tojuzprzesada - Tym hejtem na paznokcie (notabene bardzo ładne (。◕‿‿◕。)) @laczka mirk...

źródło: comment_AHFa90BBcjRes2qeNAUWvO8cO9lPLwPb.jpg

Pobierz
  • 64