Wpis z mikrobloga

Mirki, co się wczoraj #!$%@?ło ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Moja sąsiadka lvl 38, zdawała już na prawko ponad 20 razy i nadal nie zdała, umiejętności jazdy ziemniaka. Wczoraj postanowiła sobie trochę poćwiczyć jazdę i jak wyszło? #!$%@?ła w płot (ʘʘ) #!$%@?, że tacy ludzie mają dostęp do możliwości kolejnego zdawania egzaminów...

#prawojazdy #motoryzacja #samochody #heheszki
zelo1234 - Mirki, co się wczoraj #!$%@?ło ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Moja sąs...

źródło: comment_gxzkVIODakMV6NmeGVkClCo0iI1KpMZy.jpg

Pobierz
  • 55
@HetmanPolnyKoronny: I akurat nie jestem pewien, czy osoby nierozgarnięte powinny jeździć automatami. W manualu w większości wypadków pomyłka zakończy się zgaśnięciem, albo przypaleniem sprzęgła, natomiast w automacie pomyłka może skończyć się niekontrolowaną jazdą do przodu - widać to w wielu filmach z wypadków (np. dziadek przejeżdżający dziewczyny koło schodów, czy słynne "a co to się stało...").
że dzisiaj mamy ludzi #!$%@?ących się pod prąd na autostradach, albo jadących po pieszych na pasach, bo nie patrzą na zatrzymujące się na prawym pasie samochody przed przejściem


@Zielony34: Pierwsze słyszę by to miało związek z tym ile razy ludzie zdawali w egzaminie. Ale uprzedzę cię, znam takich co zdali za 1 razem a jeżdżą jak #!$%@?, a są tacy jak np ja co dali za 3 razem i jeżdżą normalnie
pierwsze słyszę, by miało to cokolwiek wspólnego z tym, ile razy ludzie zdawali na egzaminie.


@Zielony34: to sobie sam przeczysz XD. Najpierw sugerujesz że ma to związek i chcesz karać ludzi a teraz jednak nie?

Zastanów się chłopie. Przecież twój pomysł jest durnowaty. Jednie co bym zmienił w wordzie to to, że #!$%@?łbym buców bez kultury którzy stresują ludzi i zmienił przepisy na bardziej ludzkie (najechanie lini nie powinno #!$%@?ć egzaminu
@zelo1234: Ja zdawałem koło 12 razy egzamin przez jakieś 5 lat. W końcu 3 miesiące temu zdałem i nie uważam się za robiącego zagrożenie na drogach (chociaż przyznaje ,że jak ktoś ocenia moją jazdę to dużo gorzej jeżdżę niż samemu). A tyle egzaminów nauczyło mnie drogowej pokory.
ps. Mój różowy pasek dzisiaj zdaje.
Przejdź się do worda, tam co chwila ludzie płaczą (zwłaszcza laski) bo przez przypadek najechały linie przy łuku i w #!$%@? pieniędzy poszło w #!$%@?.


@PiersiowkaPelnaZiol: Lepiej, żeby płakały, bo najechały na linię, niż gdyby miały płakać, bo #!$%@?ły się komuś w auto podczas parkowania. Wtedy jeszcze więcej pieniędzy pójdzie w #!$%@?. Osoba, któa nie potrafi zrobić prostego łuku, nie powinna mieć prawa jazdy, nie wiem skąd te durne pomysły o
Przejdź się do worda


@PiersiowkaPelnaZiol: byłem, 11 lat temu. Zdałem za pierwszym razem. Nie miałem problemów z łukiem, czy ogólnie z placem.

to sobie sam przeczysz XD


@PiersiowkaPelnaZiol: nie prawda, gdzie sobie zaprzeczam? Zaprzeczam sobie, bo piszę dokładnie tak samo, jak ty? Podałeś z dupy argument, to odpowiedziałem na twoim poziomie.

Jak ktoś nie jest w stanie 5x pod rząd ruszyć pod górkę z ręcznego, albo 5x pod rząd wymusza