Wpis z mikrobloga

-No to choć Wiśnia, Zapraszam do ośrodka. Tu jest ośrodek - szkoleniowy. Na ośrodek....Psik! Czekaj Sławka wygonię. Psik, psik! Choć Wiśnia, zapraszam do pokoju. Choć Wiśnia, zapraszam. Tutaj rozpracowuje taktykę. O zobacz Wiśnia, ja rozpracowuje przeciwnika. Czekaj Wiśnia zamknę drzwi. Poczekaj! Zamknę Wiśnia drzwi. I już Wiśnia będę mówił. O! Wiśnia zobacz, ja Kolumbie rozpracowuje. Zaraz Ci pokaże. Wiśnia zobacz ja tak Kolumbie rozpracowuje, o! Zobacz Wiśnia, ja z reprezentacją Kolumbii mundial uprawiam, z Kolumbią, Kolumbia, z Kolumbią mundial. Ja Kolumbię pokonuje! Jeszcze? Dobra! Zobacz co tu pisze Wiśnia. Robercik. R-O-B-E-R-C-I-K, mecz, mundial, offside, atakować, pozycyjnie. Tutaj pisze kontratak, turbo, Grosik, murawa, Brazylijczyk, samobój, zdrajca. I tu pisze trzymać linię, w obronie, linie. I tu Wiśnia. O! Gol. Taktyka narysowana. Jesteśmy w Soczi, w ośrodku szkoleniowym w Soczi. W Soczi na treningu. W ośrodku w Soczi. W Soczi. O tu Wiśnia! Senegal. S-E-N-E-G-A-L. Senegal. A weź Wiśnia, już się nagrało? Tutaj jeszcze Zielu, Lewy, Areczek, Grzesiu.
-To twój pokój jest, tak?
-To mój pokój. O, tu! Zobacz! Tutaj mam dwie Koszulki, zobacz. Dwie koszulki. Lewy. No nagrywaj Wiśnia, nagrywaj. O, Robercika mam. O tu, mam Robercika, Sławka, o. Robercik strzela bramki, a Sławek robi atmosferę. Siła rażenia. A tu mam Lewego koszulkę, zoba, Lewego. Lewy koszulka, Lewy. I tutaj mam, zobacz Wiśnia, o! I tutaj mam Sławka koszulkę. Taką zwykłą Sławka. I oglądam Lewego i Sławka. Bo Robercik strzela, a Sławek opija. I Robercik. Sławek i Robercik. Dobra!
#mecz #mundial #nawalka #pasta #pietrekkogucik
  • 4