Wpis z mikrobloga

Komu przeszkadzały małe koszyki zakupowe? Jak człowiek mogłem sobie wejść do sklepu po kilka drobiazgów, ale nieee... teraz muszę tarmosić ten plastikowy twór frankensteina, gdzie trzeba się garbić jak po pisiont groszy przy każdej próbie włożenia produktu ( _) gardzę #bojowkamalychkoszykowzakupowych
#niepopularnaopinia #lidl #biedronka
NiewiernyMops - Komu przeszkadzały małe koszyki zakupowe? Jak człowiek mogłem sobie w...

źródło: comment_afEMrlFwJNBaCDDpQ93G6fpBaeBPIssQ.jpg

Pobierz
  • 58
@Niewierny_Mops: Dlatego ja nie biorę koszyka, jak przychodzę po drobiazgi. Co mogę, to do ręki. A jak jest więcej, to biorę reklamówki foliowe z warzywniaka i tam wrzucam ser, szynkę, jogurt czy co tam jeszcze, by w paluchach nie tarmosić - traktuję to jako mój podręczny koszyk. Folie i tak mi są potrzebne, więc się nie marnują i nie ma ##!$%@? :)

Aha, nie tylko ja mam ten patent. Przejęłam go
@Niewierny_Mops: zawsze biorę koszyk bez względu na ilość produktów.. no chyba że w jednej ręce wsio się mieści jak np. woda mineralna, owoce które i tak w siatce itp. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
wszyscy tak powinni robić, bo niektórzy nie wyrabiają przy pakowani przy kasie i się burdel robi.. a tak spokojnie wrzucasz do koszyka, odjeżdzasz i pakujesz na boku nie blokując nikogo