Wpis z mikrobloga

@Kapitan-Planeta: z tym Comarchem i Ericsonem to też nie jest tak, że zawsze jest źle :D Kwestia do jakiego projektu trafisz. Z kilku znajomych z tych firm znajdą się tacy, którym pracuje się bardzo dobrze, ale sami podkreślają, że to właśnie przez projekt do którego trafili.
O sii mam mieszane opinie od znajomych. Co do Commerz Banku, według info które mam, pracuje się tam całkiem spoko (jak zapytasz za kilka miesięcy
@JamesBlond: @r2d2_tiriri: Przeciętne umiejętności kadry, raczej słabe zarobki i bardzo niszowe technologie (to jest najgorsze bo z takim doświadczeniem ciężko cokolwiek znaleść).
@waleq93: Zawsze tak jest z dużymi firmami... z Comarchem mam takie doświadczenie, że było super, miałem świetny team i robiliśmy fajne rzeczy. Po półtorej roku na skutej wojenek politycznych kadry menadżerskiej sytuacja nas zaczęła tak #!$%@?ć, że w 2 miesiące odszedł cały zespół. Czy może być fajnie
@waleq93: Jak zobaczysz osobnika w ubiorze wyprzedzającym obecną modę, potrafiącego idealnie dobrać grube skarpety do sandałów, w przypadku upału w kapeluszu nadającym się do polowania na krokodyle, wypasu koni na ranczo oraz do chodzenia po centrum Łodzi to możesz się przywitać. :D