Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Heloł Mirki, od dłuższego czasu doskwiera mi samotność i szukam sobie niebieskiego paska, lvl 30 już prawie. Staram się nie stawiać wygórowanych wymagań, a jedynie brać kogoś na swoim poziomie - w wygląd więcej jak 7/10 nie celuje, chcę żeby ktoś był w miarę inteligentny i ogarnięty, oraz dzielił chociaż jedno z moich zainteresowań. W końcu trafiłam na kogoś kto spełnia prawie wszystkie wymagania, super z nim spędzam czas i widzę zainteresowanie z drugiej strony, ale - no właśnie prawie wszystkie wymagania. Okazało się, że (zresztą tak jak poprzedni przez co go odrzuciłam) nie ma ani prawka, ani tym bardziej samochodu. Jeśli dalej będę wybrzydzać, boje się że, zostanę sama, ale nie wiem czy warto tak obniżać swoje wymagania, żeby tylko złapać króliczka? Dodam, że mieszkamy w innych miastach, komunikacja niestety jest kiepska między nimi, szczególnie jeśli chodzi o powroty wieczorem w weekendy ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #tinder #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 80
@AnonimoweMirkoWyznania: wiesz co, mimo już dorosłego wieku, wypowiadasz się jak licealistka. Skoro fajnie Wam się spędza czas to co ma prawko w ogóle do tego? Prawko można zrobić zawsze, a trafić na kogoś, z kim się dobrze rozumiesz jest bardzo trudno.

Chyba że przeszkadza ci w nim ogólnie niedojrzałość, a brak prawka jest tylko jej objawem. Ale nie wynika to z twojej wypowiedzi.