Wpis z mikrobloga

Mirki, stałem się szczęśliwym posiadaczem mavic air i szukam jakiegoś fajnego plecaka do niego nie za miliony monet. Oprócz drona i kilku rzeczy do niech chciałbym zmieścić laptopa i jakieś pierdoły. Lowepro Droneguard BP 250 mi się podoba, ale jednak trochę za drogi. Macie jakieś propozycje?
#drony #dron #dji #mavic
  • 6
@waleq93 nie łatwiej kupić dobry plecak na laptopa do którego wejdzie oryginalna torba z dji? Do tej torby wchodzi przecież wszystko co jest w zestawie combo.
@waleq93: wszystko zależy od tego, jaki to laptop ;)
Ja korzystam na co dzień z takiego plecaka od Manfrotto i noszę w nim Aira, cztery baterie, aparaturę, aparat bezlusterkowy, dwa obiektywy, wszystkie niezbędne pierdoły (ładowarki do drona, telefonu, laptopa, aparatu, kable USB, powerbank). Do tego w kieszeń na dokumenty idzie czasem Macbook Air 13.3", a w boczne siatki okulary i butelka wody.
Sam plecak polecam, wykonany fajnie, wygodny, pojemny i całkiem
@Marval: dron dopiero do mnie leci kurierem, więc nie miałem go jeszcze w ręku. Widziałem, że jest tam na niego torba, ale na zdjęciach ta torba wygląda na małą (zamówiłem goły zestaw, nie fly more combo).

@feelbeats: dokładnie o takie coś mi chodziło, pytanie czy mój 14 calowy laptop (którego i tak w niedługim czasie planuje zmienić na MacBook Pro 13) się tam zmieści w tą kieszeń, ale to już
@waleq93: zapomniałem w sumie o tym napisać, bo używam plecaka jako w pełni fotograficznego - można wyjąć kieszeń na sprzęt foto i otworzyć plecak na pełną głębokość - wtedy na pewno wszystko wejdzie. Nie ma sprawy, polecam się na przyszłość :)
@feelbeats: ja raczej jestem amatorem, więc tyle sprzętu foto wrzucać nie będę :)
Oprócz drona i akcesoriów do niego pewnie będzie też tam jakieś bezlusterko, ale to dopiero za jakiś czas.
Najważniejsze, żeby oprócz drona moc wrzucić laptopa z kablami do niego plus kilka piedół, bo często używałbym go jako dodatkowego bagażu podręcznego