Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
W tym wpisie przekonam was (w szczegolności #rozowepaski), jak ważny jest wzrost - w przeciwieństwie do tego, co wiele osób mówi. Co z tego, że:
- zarabiam dosyć dobrze jak na mój wiek (5k z perspektywami na więcej w wieku 23 lat)
- z twarzy jestem przeciętny, na pewno nie brzydki - jakieś 6/10
- mam prawko i swój samochód
- mam spoko ciało - od roku chodzę na siłownię
- umiem gotować
- mam zainteresowania
- umiem tańczyć (chodziłem na kurs)
- chodziłem na BJJ
- jestem ogólnie zadbany - często odwiedzam fryzjera, schludnie się ubieram itd.

... skoro mam 176 cm wzrostu. W dodatku jestem młody (23 lata), a średnia osób w wieku 18-24 to 184 cm. A więc tak: wzrost dla kobiet się w ogóle nie liczy... jeśli jesteście 9/10 z mordy ;)

#przegryw #tfnogf #wzrost

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 26
@AnonimoweMirkoWyznania: metr 170 here, lat piętnaście ale z ryja i postury wyglądam na 12 i wszyscy traktują mnie jak dziecko. Nikt nawet nie mówi do mnie pełnym imienie, albo chociaż zwykłym zdrobnieniem czyli Olek tylko #!$%@? każdy Oluś i przez mój dziecinny ryj i drobną posture zawsze będę #!$%@? Olusiem. Dojrzewanie czemu o mnie zapominasz?
@AnonimoweMirkoWyznania: a ci znowu to samo. Może jesteś #!$%@? z charakteru? :) Bo każda kobieta szuka chada 2 metry, weźcie przestańcie.

Dziwi mnie, ze żaden z komentujących nie zna super podrywaczy, którzy wcale nie sa przystojni. Faktycznie, tych drugich jest więcej, ale nie zwalajcie swoich niepowodzeń na te kilka cm mniej. Jak nie jednej to drugiej sie spodobasz panie młode super ciacho 174 cm, któremu brakuje 10 cm (myśle, ze gdzie
- chodziłem na BJJ

XD

@AnonimoweMirkoWyznania: nie wiem czy nie bait, ale i tak zgadzam się z obserwacjami w 100% procentach, był taki okres w moim życiu, że zarabiałem 4k, miałem 23lata i byłem świeżo upieczonym mistrzem adcc w grupie średniozaawansowanej, ale i tak nie dotknąłem dziewczyny bo mam 170cm, genetyka to #!$%@?