Wpis z mikrobloga

@Shusey: Rejon ulicy Smoleńsk na tyłach filharmonii. Dobry punkt wypadowy przy samych plantach i blisko do pierwszej obwodnicy (alei 3 wieszczów). Jak podano wcześniej - w weekend za free na oznakowanych miejscach na ulicy. Teraz nie ma problemów z miejscami bo wakacje.
@Shusey: Możesz spróbować na ul. Szlak/Warszawskiej/placu Matejki. Tam zawsze da się gdzieś wcisnąć. Tylko nie kupuj bileciku, w weekendy parkujesz za darmo.


@sir_nietzsche: w sobotę w tej okolicy to się zesrać można a nie miejsce znaleźć ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja już miewałem akcje, gdzie stałem przed szlabanem parkingu strzeżonego z zawieszoną tabliczką "brak miejsc" i czekałem aż ktoś wyjedzie, bo nie było nadziei na inne
@enron: przecież na Szlaku spokojnie można coś znaleźć. Często tam parkuje w sobotę wieczorem jak odbieram kogoś z dworca.
A co do automatu to właśnie jest tak jak mówisz. Wrzucasz pieniądze i wyskakuje bilet z godziną liczoną od poniedziałku 10:00 xD
@Shusey: co tydzień ktoś zadaje takie pytanie. W weekendy parkujesz za darmo. Na dietla jeden pas jest do parkowania przez weekend, 200m od Wawelu.